Dne 27.5.2006 se v Praze ve Stomovce uskutečníl už 10-sáty ročník 6h, 12h a 100km ultraběhu organizovaný Sri Chinmoy Marathon Team -em.
Fotografie ze závodu najdete zde:
Výsledková listina
Výsledková listina
12 hodinový závod - muži:
Poř. | č. | Jméno a příjmení | Klub | Země | km |
1. | 2 | Jiří Hofman | CZ | 128.136 | |
2. | 1 | Jan Ondruš | CZ | 122.453 | |
3. | 8 | Petr Solnička | CZ | 119.388 | |
4. | 17 | Alexander Bogi | CZ | 111.400 | |
5. | 6 | Michal Fapšo | Sri Chinmoy Marathon Team | SK | 108.485 |
6. | 14 | Jaroslav Císař | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 103.923 |
7. | 62 | Miroslav Štefl | Wenkov team | CZ | 100.000 |
8. | 63 | Konstantin Wiesner | Wenkov team | CZ | 100.000 |
9. | 13 | Martin Milovník | Sri Chinmoy Marathon Team | SK | 97.913 |
10. | 11 | Jozef Jaroš | SK | 86.880 | |
11. | 12 | Radek Doležal | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 85.878 |
12. | 15 | Aleš Plíva | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 83.824 |
13. | 9 | Vladimír Herold | CZ | 52.500 |
12 hodinový závod - muži od 50 do 59 let:
Poř. | č. | Jméno a příjmení | Klub | Země | km |
1. | 1 | Jan Ondruš | CZ | 122.453 | |
2. | 17 | Alexander Bogi | CZ | 111.400 |
12 hodinový závod - ženy:
Poř. | č. | Jméno a příjmení | Klub | Země | km |
1. | 32 | Ivana Němcová | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 95.317 |
2. | 36 | Lenka Hančíková | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 83.107 |
3. | 39 | Udbhasita Mašková | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 77.294 |
100 km - muži:
Poř. | č. | Jméno a příjmení | Klub | Země | Čas |
1. | 2 | Jiří Hofman | CZ | 08:53:38 | |
2. | 61 | Ladislav Fialka | CZ | 09:16:50 | |
3. | 1 | Jan Ondruš | CZ | 09:25:53 | |
4. | 8 | Petr Solnička | CZ | 09:37:08 | |
5. | 17 | Alexander Bogi | CZ | 10:31:41 | |
6. | 62 | Miroslav Štefl | Wenkov team | CZ | 10:53:41 |
7. | 63 | Konstantin Wiesner | Wenkov team | CZ | 11:12:23 |
8. | 9 | Vladimír Herold | CZ | 52,500 km |
100 km - muži od 50 do 59 let
Poř. | č. | Jméno a příjmení | Klub | Země | Čas |
1. | 1 | Jan Ondruš | CZ | 09:25:53 | |
2. | 17 | Alexander Bogi | CZ | 10:31:41 |
100 km - ženy
Poř. | č. | Jméno a příjmení | Klub | Země | |
1. | 65 | Abhejali Bernardová | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 75.300 km |
6 hodinový závod - muži
Poř. | č. | Jméno a příjmení | Klub | Země | km |
1. | 4 | Vladimír Fabuš | SK | 71.236 | |
2. | 16 | Josef Kubále | Mladá Vožice | CZ | 71.032 |
3. | 3 | Jiří Čáslava | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 69.024 |
4. | 28 | František Sobotka | CZ | 67.427 | |
5. | 22 | Ladislav Tarant | Tragéd team | CZ | 66.220 |
6. | 7 | Jan Šourek | Želvička team | CZ | 64.871 |
7. | 30 | Zdeněk Kumsta | MN.Hradiště | CZ | 63.274 |
8. | 19 | Jaroslav Tomeš | PIM RC | CZ | 62.340 |
9. | 27 | Rostislav Tomeš | Tragéd team | CZ | 62.272 |
10. | 26 | Petr Kubišta | Zličín | CZ | 62.242 |
11. | 20 | Miroslav Vostrý | MK Žebrák | CZ | 59.127 |
12. | 21 | Zbigniew Ozga | PL | 58.173 | |
13. | 5 | Martin Pernický | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 57.364 |
14. | 24 | Ivan Varmuža | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 57.014 |
15. | 10 | Theodor Staněk | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 55.253 |
16. | 18 | Dušan Šebek | CZ | 54.685 | |
17. | 23 | Stanislav Holeček | Barnex sport Brno | CZ | 50.292 |
18. | 25 | Rostislav Vágner | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 45.632 |
19 | 29 | Abhisar Laža | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 44.283 |
20. | 60 | Ondrej Muravský | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 34.200 |
6 hodinový závod - muži od 50 do 59 let
Poř. | č. | Jméno a příjmení | Klub | Země | km |
1. | 30 | Zdeněk Kumsta | MN.Hradiště | CZ | 63.274 |
2. | 23 | Stanislav Holeček | Barnex sport Brno | CZ | 50.292 |
6 hodinový závod - ženy
Poř. | č. | Jméno a příjmení | Klub | Země | km |
1. | 31 | Michaela Pokorná | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 55.899 |
2. | 38 | Zuzana Klásková | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 44.730 |
3. | 34 | Zuzana Čermáková | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 44.349 |
4. | 37 | Jarmila Kováčová | Sri Chinmoy Marathon Team | SK | 44.053 |
5. | 33 | Jana Dvořáková | CZ | 43.513 | |
6. | 35 | Irena Kolmanová | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 42.930 |
6 hodinový závod - ženy od 50 do 59 let
Poř. | č. | Jméno a příjmení | Klub | Země | km |
1. | 33 | Jana Dvořáková | CZ | 43.513 |
6 hodinový závod - štafeta
Poř. | č. | Jméno a příjmení | Klub | Země | km |
1. | 41 | Docziová,Agnikana,Keertivati | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 77.905 |
2. | 43 | Kozub,Sáraz,Udayachal | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 72.783 |
3. | 40 | Strádalová,Švecová,Malíšková | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 61.595 |
4. | 42 | Palička,Řimnáč | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 56.905 |
5. | 44 | Dimitriadu,Hrdová | Želvička team | CZ | 53.625 |
6. | 45 | Uchytilová,Prostá,Šarvaicová | Sri Chinmoy Marathon Team | CZ | 53.292 |