Ani sychravé novembrové počasie neodradilo vyše 70 bežcov od už v tomto roku 11. kola Self-Transcendence 2-míľového behu na Kuchajde.
O 10:00 najprv odštartovalo na svoju 218m dlhú trať 10 detí. Najrýchlejší bol Daniel Hurinský vo svojom tohto ročnom najlepšom čase 1:05. Za ním dobehol s časom 1:08 Filip Molnár a na treťom mieste skončila Sára Pivková s časom 1:14. Dve odvážne deti sa tiež postavili na štart 2-míľového behu Jakub Benda zabehol za 17:56 a Stalla Bartalová za 19:57.
V hlavnej mužskej kategórií si prvé tri miesta medzi sebou rozdelili René Valent mladší (10:24), Miroslav Horváth (10:32) a Milan Fedák (11:06). Vo veteránskej kategórii sa na prvom mieste prekvapenie nekonalo. Vladimír Cích zvíťazil za 11:31. Za ním skončili Miroslav Kresánek a Ján Lačok.
Ženskú kategóriu vyhrala opäť Zuzana Nováčková za 12:20. Za ňou skončili Katarína Irová a Daniela Čišková..
Medzi Veteránkami zvíťazila Katarína Mocková za 16:02. Tesne za ňou dobehla Mária Krčmárová za 16:07 a tretia skončila Katarína Szaboová.
Tento mesiac bola pekne zastúpená aj Juniorská kategória, ktorú vyhrala ešte len 12 ročná Diana Tonhauserová vo výbornom čase 12:51. S týmto časom by sa celkovo medzi ženami umiestnila na druhom mieste. Druhá dobehla Dorka Car z Chorvátska a za ňou Morgan Davies z Nového Zélandu.
Decembrové Mikulášske kolo bude 6. decembra.
Pranjal
Výsledky:
Muži:
[CSV border=1 padding=10]
"Por.","Meno","Čas","Body"
1,"René Valent ml.",10:24,23
2,"Miroslav Horváth",10:32,22
3,"Milan Fedák",11:06,21
4,"Miroslav Ondraško",11:18,20
5,"Andrej Červeňan",11:26,19
6,"Pavol Kupec",11:30,18
7,"Radovan Krkoška",11:34,19
8,"Jaroslav Buchtík",11:54,16
9,"Juraj Golian",12:02,15
10,"René Valent st.",12:06,14
11,"Peter Kubela",12:16,13
12,"Peter Duchyňa",12:38,14
13,"Pavol Husár",13:03,13
14,"Ján Orth",13:04,12
15,"Tomáš Baštovanský",13:18,9
16,"Richard Bartal",13:20,8
17,"Pavol Hajduk",13:22,7
18,"Peter Martiš",13:33,6
19,"Roman Markusek",14:26,5
20,"Daniel Štepka",14:50,4
21,"Milan Roskopf",15:16,3
22,"Andrej Benda",17:56,2
23,"Pavol Krčmár",18:09,1
[/CSV]
Veteráni:
[CSV border=1 padding=10]
"Por.","Meno","Čas","Body"
1,"Vladimír Cích",11:31,11
2,"Miroslav Kresánek",12:33,10
3,"Ján Lačok",13:49,9
4,"Ivo Kondapaneni",13:57,8
5,"Július Lanátor",14:15,7
6,"Viktor Litvák",15:02,6
7,"Pavol Krajňák",15:03,5
8,"Jozef Krčmár",15:15,4
9,"Milan Nižňan",15:39,3
10,"František Brunovský",15:53,2
11,"Jaroslav Sládek",16:33,1
[/CSV]
Ženy:
[CSV border=1 padding=10]
"Por.","Meno","Čas","Body"
1,"Zuzana Nováčková",12:20,9
2,"Katarína Irová",13:48,8
3,"Daniela Číšková",15:17,7
4,"Tatiana Kudrecová",15:21,6
5,"Dana Sciránková",17:33,5
6,"Muniya Hašková",17:52,6
7,"Jana Krčmárová",18:09,3
8,"Rozália Nováková",18:38,2
9,"Zuzana Molnárová",20:06,1
[/CSV]
Veteránky:
[CSV border=1 padding=10]
"Por.","Meno","Čas","Body"
1,"Katarína Mocková",16:02,4
2,"Mária Krčmárová",16:07,3
3,"Katarína Szaboová",19:12,2
4,"Lýdia Nižňanová",21:20,1
[/CSV]
Juniory:
[CSV border=1 padding=10]
"Por.","Meno","Čas","Body"
1,"Diana Tonhauserová",12:51,6
2,"Dorka Car",15:56,3
3,"Morgan Davies",16:21,2
4,"Brooke Davies",17:17,1
[/CSV]
Deti (218M):
[CSV border=1 padding=10]
"Por.","Meno","Čas","Body"
1,"Daniel Hurinský",1:05,12
2,"Filip Molnár",1:08,9
3,"Sára Pivková",1:14,8
4,"Veronika Habajová",1:19,7
5,"Daniel Molnár",1:34,6
6,"Daniel Chlpek",1:46,5
7,"Vladko Novák",1:52,4
8,"Lukáš Markušek",1:54,3
9,"Timotej Ondraško",2:19,2
10,"Ema Bendová",3:05,1
[/CSV]
"Deti (3218)"
[CSV border=1 padding=10]
"Por.","Meno","Čas","Body"
1,"Jakub Benda",17:56,10
2,"Stella Bartalová",19:57,9
[/CSV]