O autorovi:

Nirbhasa is originally from Ireland but currently lives in Reykjavik, Iceland. He is an enthusiastic multi-day runner, having twice completed both the Ten Day Race and the Sri Chinmoy Self-Transcendence 3100 Mile Race - the longest race in the world.

24h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011

Start zavod 24h.jpg

Foto | Video sekce | Výsledková listina - Results

Prší prší, jen se leje, kam my běžci pojedeme, pojedeme
do Kladna…

   Zřejmě i tak by mohli upravit známý dětský popěvek účastníci 48 a 24 hodinového běhu na Kladenském atletickém stadionu Sletiště. Ze 48 hodin totiž pršelo celých 32. Tento závod ale zaznamenal nikoliv pouze rekord v délce deště, ale i v počtu účastníků a rozdaných pláštěnek. Na zpočátku ještě suchý start běhu na 48 hodin se postavilo 14 mužů a 9 žen z celé řady zemí: Austrálie (zastoupenou několika-násobnou světovou rekordmankou v šestidenních závodech Dipali Cunnigham), Běloruska, Holandska, Německa (zastoupeného mimo jiné i loňskou vítězkou Cornelií Bullig), Portugalska (Pedro Gaspar běhal dokonce v "kristuskách"), Rakouska, Slovenska (které reprezentovala také několikanásobná mistryně Slovenska v různých ultraběžeckých vícedenních disciplínách Kaneenika Janáková), Srbska či Švédska (odkud přijel nejstarší závodník, Karl-Gustav Nyström, kterému je přes 70 let).
Z celkového počtu 23 závodníků bylo pouze 6 běžců z Čech. Čeští vytrvalci totiž raději volili závod na 24 hodin, který byl zároveň Mistrovstvím ČR.
 
  Startovní pole již předem slibovalo poměření sil tří skvělých závodnic: Cornelie Bullig, stávající držitelky světového rekordu na této trati, a Dipali Cunningham s Kaneenikou Janákovou, pro něž byla 48hodinová trať premiérou. Dipali začala závod nejrychleji z nich a před dvanáctou hodinou s více než 100 km dokonce vedla celkové pořadí. Cornelie zaostávala o 8 km, potýkala se se zraněným chodidlem. Po 24 hodinách byla situace již opačná, Cornelie převzala celkové vedení i nad skvěle běžícími muži – výborný výkon podával například Mirek Kostlivý, který však nakonec musel závod předčasně ukončit. V čele mužů se tak nakonec usadili ostřílení matadoři Jirka Hofman, Petr Solnička a Pranab Vladovič.

  To už ale pršelo a pršelo. Start běhu na 24 hodin byl tedy pod nebeským kropáčem. Těsně před výstřelem rozdali pořadatelé ještě několik desítek pláštěnek (za celý závod jich bylo bezmála šedesát).
 
  Startovní pole 24hodinovky bylo již převážně doménou českých běžců. Mezi 34 účastníky bylo osm žen, dvanáct borců přijelo do Kladna ze zahraničí. Rádi jsme znovu viděli řadu známých tváří, přijel i několikanásobný mistr ČR na 24 hodin Dan Orálek. Závodu se tentokrát bohužel ze zdravotních důvodů nezúčastnila česká rekordmanka na 24 hodin Míša Dimitriadu, která však nechala alespoň všechny pozdravovat.

  V 48 hodinovém deštivém běhu nakonec prokázala největší zkušenost Cornelie Bullig. Porazila všechny muže a zůstala za svým světovým rekordem pouhé 3 km
s vynikajícím výsledkem 343 km. Druhá Dipali Cunningham vytvořila výkonem 332 km nový australský rekord v open kategorii. Třetí skončila Kaneenika Janáková, jejíž 301 km znamená nový slovenský rekord na 48 hodin.

  Muži dobojovali v pořadí Jiří Hofman (310 km), Petr Solnička (302 km, loni vítěz s 348 km) a Pranab Vladovič ze Slovenska (276 km).

  Za metu 200 km se mezi běžci na 24 hodin nakonec dostal jak vítězný Dan Orálek, který s 212 km získal titul mistra ČR, tak i kladenský Jaroslav Bohdal v novém OR 212 km, kterým se kvalifikoval na mistrovství světa, a konečně Josef Siegel z Chocně (201 km). Mistrovský titul získala mezi ženami Renata Horáková s pěkným výkonem 171 km a velkým náskokem před Gabrielou Handrychovou (124 km) a Ilvakou Němcovou (120 km).

  Při vyhlášení a předávání vavřínových věnců vítězům se počasí nejprve umoudřilo, aby se s námi nakonec rozloučilo opět deštivým pozdravem. Ten však nijak neotřásl zjevnou chutí většiny běžců napřesrok se do překrásného kladenského areálu opět vrátit. Přes velkou výzvu deštivého počasí padlo několik osobních rekordů a také lékařský stan hlásil mnohem méně zdravotních problémů, než je obvyklé. A tak zvažujeme, jaké máme napříště objednat vlastně počasí.

  Díky nadšenému kameramanovi p. Bulanovi je dvoudenní běžecká událost zdokumentována na YouTube – vyhledejte si "#Osmačtyřicet hodin v Kladně, Vytrvalci v dešti na 24 hodin, Poslední hodina vytrvalců, nebo Self-Transcendence Race 48h Kladno"

Mnohokrát mu za to děkujeme a tešíme se na shledanou se všemi na dalších akcích!

Fotogalerie

Snímky ze závodu v galerii Adrenalin Sport Klubu - Photogallery

Video

Vytrvalci v dešti - Runners in rain
Závěr závodu - The last minutes & Highlights
48 h Kladno
48 Stundenlauf Kladno

Výsledky - Results:

Muži - Men: 24 h | 48 h | MČR 24 h
Ženy - Women: 24 h | 48 h | MČR 24 h

24h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, Men

 

Name

Number

Distance        

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Dan Orálek

69

215.212 km

215.21

8.98 km/h

 

ČR

2.

Jaroslav Bohdal

51

212.135 km

212.14

8.86 km/h

MK Kladno

ČR

3.

Josef Siegel

74

201.547 km

201.55

8.42 km/h

AC Choceň

ČR

4.

Petr Dostálek

54

193.230 km

193.23

8.07 km/h

ASPV Těchonín

ČR

5.

Gerhard Eggenreich

21

189.506 km

189.51

7.92 km/h

LCA-Hochschwab

Österreich

6.

Olaf Becker

50

176.368 km

176.37

7.37 km/h

SCMT

Deutschland

7.

Stanislav Holeček

88

176.133 km

176.13

7.34 km/h

AC Moravská

ČR

8.

Lukáš Reiner

64

157.402 km

157.40

6.58 km/h

 

ČR

9.

Ondřej Prokop

63

150.541 km

150.54

6.30 km/h

DROMEUS

ČR

10.

Jan Dolejš

53

135.915 km

135.92

5.69 km/h

TJ Sokol Unhošť

ČR

11.

Praguna Vágner

67

118.777 km

118.78

4.96 km/h

SCMT

ČR

12.

Aleš Plíva

62

118.572 km

118.57

4.95 km/h

SCMT

ČR

13.

David Peschke

61

117.662 km

117.66

4.92 km/h

SCMT

Deutschland

14.

David Schovánek

73

114.686 km

114.69

4.79 km/h

Klub letmých houbařů Krč

ČR

15.

Pavel Dryák

55

114.336 km

114.34

4.77 km/h

 

ČR

16.

Valery Zaikin

68

111.208 km

111.21

4.65 km/h

Meta-42

Belarus

17.

Tomáš Dittrich

52

108.230 km

108.23

4.51 km/h

Klub Harmonického Života

ČR

18.

Varna Schulz

66

103.092 km

103.09

4.30 km/h

SCMT

Deutschland

19.

Marek Řízek

65

101.000 km

101.00

5.04 km/h

Marathon Děčín

ČR

20.

Filip Klepl

58

100.000 km

100.00

8.43 km/h

KLESPOL Praha

ČR

21.

Siegmar Kuste

60

96.011 km

96.01

4.01 km/h

Laufteam DONAUTAL

Österreich

22.

David Koribský

70

86.000 km

86.00

6.19 km/h

DUKLA Prostějov

ČR

23.

Amiya Šmerda

72

83.116 km

83.12

3.47 km/h

SCMT

ČR

24.

Markus Engel

56

65.000 km

65.00

7.57 km/h

Laufteam Donautal

Österreich

25.

Milan Roskopf

71

40.329 km

40.33

1.68 km/h

VUKI

Slovensko

26.

Jaroslav Kaše

57

27.000 km

27.00

9.78 km/h

BARNEX SPORT BRNO/UNIVERZITA BRNO

ČR

24h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, M18-49

 

Name

Number

Distance        

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Dan Orálek

69

215.212 km

215.21

8.98 km/h

 

ČR

2.

Jaroslav Bohdal

51

212.135 km

212.14

8.86 km/h

MK Kladno

ČR

3.

Petr Dostálek

54

193.230 km

193.23

8.07 km/h

ASPV Těchonín

ČR

4.

Gerhard Eggenreich

21

189.506 km

189.51

7.92 km/h

LCA-Hochschwab

Österreich

5.

Olaf Becker

50

176.368 km

176.37

7.37 km/h

SCMT

Deutschland

6.

Lukáš Reiner

64

157.402 km

157.40

6.58 km/h

 

ČR

7.

Ondřej Prokop

63

150.541 km

150.54

6.30 km/h

DROMEUS

ČR

8.

Praguna Vágner

67

118.777 km

118.78

4.96 km/h

SCMT

ČR

9.

Aleš Plíva

62

118.572 km

118.57

4.95 km/h

SCMT

ČR

10.

David Peschke

61

117.662 km

117.66

4.92 km/h

SCMT

Deutschland

11.

David Schovánek

73

114.686 km

114.69

4.79 km/h

Klub letmých houbařů Krč

ČR

12.

Pavel Dryák

55

114.336 km

114.34

4.77 km/h

 

ČR

13.

Tomáš Dittrich

52

108.230 km

108.23

4.51 km/h

Klub Harmonického Života

ČR

14.

Marek Řízek

65

101.000 km

101.00

5.04 km/h

Marathon Děčín

ČR

15.

Filip Klepl

58

100.000 km

100.00

8.43 km/h

KLESPOL Praha

ČR

16.

David Koribský

70

86.000 km

86.00

6.19 km/h

DUKLA Prostějov

ČR

17.

Amiya Šmerda

72

83.116 km

83.12

3.47 km/h

SCMT

ČR

18.

Markus Engel

56

65.000 km

65.00

7.57 km/h

Laufteam Donautal

Österreich

24h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, M50-59

 

Name

Number

Distance        

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Josef Siegel

74

201.547 km

201.55

8.42 km/h

AC Choceň

ČR

2.

Stanislav Holeček

88

176.133 km

176.13

7.34 km/h

AC Moravská

ČR

3.

Siegmar Kuste

60

96.011 km

96.01

4.01 km/h

Laufteam DONAUTAL

Österreich

4.

Milan Roskopf

71

40.329 km

40.33

1.68 km/h

VUKI

Slovensko

5.

Jaroslav Kaše

57

27.000 km

27.00

9.78 km/h

BARNEX SPORT BRNO/UNIVERZITA BRNO

ČR

24h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, M60-69

 

Name

Number

Distance        

Time

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Jan Dolejš

53

135.915 km

24:00:00

135.92

5.69 km/h

TJ Sokol Unhošť

ČR

24h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, M70+

 

Name

Number

Distance        

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Valery Zaikin

68

111.208 km

111.21

4.65 km/h

Meta-42

Belarus

2.

Varna Schulz

66

103.092 km

103.09

4.30 km/h

SCMT

Deutschland

24h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, Women

 

Name

Number

Distance        

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Renata Horáková

78

171.243 km

171.24

7.15 km/h

SK Ústí nad Labem

ČR

2.

Gabriela Handrychová

83

124.321 km

124.32

5.19 km/h

Klub letmých houbařů Krč

ČR

3.

Ilvaka Němcová

79

120.074 km

120.07

5.01 km/h

SCMT

ČR

4.

Johanna Zeich

82

102.094 km

102.09

4.26 km/h

SCMT

Deutschland

5.

Ivana Vávrů

76

98.698 km

98.70

4.14 km/h

TJ VTŽ Chomutov

ČR

6.

Tejini Manecke

75

91.175 km

91.18

3.81 km/h

SCMT

Deutschland

7.

Vilma Podmelová

87

86.000 km

86.00

3.59 km/h

AC Moravská

ČR

8.

Pavlína Procházková

80

69.000 km

69.00

8.10 km/h

OB LOKO BEROUN

ČR

24h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, W18-49

 

Name

Number

Distance        

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Renata Horáková

78

171.243 km

171.24

7.15 km/h

SK Ústí nad Labem

ČR

2.

Gabriela Handrychová

83

124.321 km

124.32

5.19 km/h

Klub letmých houbařů Krč

ČR

3.

Ilvaka Němcová

79

120.074 km

120.07

5.01 km/h

SCMT

ČR

4.

Ivana Vávrů

76

98.698 km

98.70

4.14 km/h

TJ VTŽ Chomutov

ČR

5.

Tejini Manecke

75

91.175 km

91.18

3.81 km/h

SCMT

Deutschland

6.

Vilma Podmelová

87

86.000 km

86.00

3.59 km/h

AC Moravská

ČR

7.

Pavlína Procházková

80

69.000 km

69.00

8.10 km/h

OB LOKO BEROUN

ČR

24h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, W60-69

 

Name

Number

Distance        

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Johanna Zeich

82

102.094 km

102.09

4.26 km/h

SCMT

Deutschland

24h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, Mens relay

 

Name

Number

Distance        

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Petr Aldorf,Roman Aldorf

94

104.000 km

104.00

8.69 km/h

 

ČR

24h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, Womens relay

 

Name

Number

Distance        

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Prestha Verešová,Dheera Matejová,Danica Černáková

93

151.819 km

151.82

6.35 km/h

SCMT

Slovensko

48h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011

48h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, Men

 

Name

Number

Distance        

Time

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Jiří Hofman

25

310.135 km

48:00:00

310.14

6.47 km/h

 

ČR

2.

Petr Solnička

15

302.084 km

48:00:00

302.08

6.31 km/h

AC Česká Lípa

ČR

3.

Pranab Vladovič

18

276.401 km

48:00:00

276.40

5.76 km/h

SCMT

Slovensko

4.

Djuro Dobrijevič

26

230.314 km

48:00:00

230.31

4.80 km/h

 

Deutschland

5.

Štefan Krč

19

222.714 km

48:00:00

222.71

4.65 km/h

Klub letmých houbařů Krč

Slovensko

6.

Miroslav Kostlivý

20

220.000 km

48:00:00

220.00

7.17 km/h

TRAGED TEAM Praha

ČR

7.

Mirko Leffler

13

202.000 km

48:00:00

202.00

4.33 km/h

PHOTO PERFECT Suhl

Deutschland

8.

Andreij Kapeljush

22

187.071 km

48:00:00

187.07

3.90 km/h

 

ČR

9.

Norbert Künkel

12

185.435 km

48:00:00

185.44

3.87 km/h

Lauftreff-Hannover.de

Deutschland

10.

Valery Kruglikov

11

181.375 km

48:00:00

181.38

3.79 km/h

Meta-42

Belarus

11.

Leo Stierhof

16

150.942 km

48:00:00

150.94

3.16 km/h

 

D

12.

Karl-Gustav Nyström

24

139.000 km

48:00:00

139.00

2.91 km/h

Vi Som Springer

Sweden

13.

Pedro Gaspar

27

70.000 km

48:00:00

70.00

3.06 km/h

 

Portugal

14.

Petr Tůma

17

50.000 km

48:00:00

50.00

5.31 km/h

World Tchabba Marathon Team Slatina

ČR

48h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, M18-49

 

Name

Number

Distance        

Time

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Jiří Hofman

25

310.135 km

48:00:00

310.14

6.47 km/h

 

ČR

2.

Pranab Vladovič

18

276.401 km

48:00:00

276.40

5.76 km/h

SCMT

Slovensko

3.

Mirko Leffler

13

202.000 km

48:00:00

202.00

4.33 km/h

PHOTO PERFECT Suhl

Deutschland

4.

Andreij Kapeljush

22

187.071 km

48:00:00

187.07

3.90 km/h

 

ČR

5.

Pedro Gaspar

27

70.000 km

48:00:00

70.00

3.06 km/h

 

Portugal

6.

Petr Tůma

17

50.000 km

48:00:00

50.00

5.31 km/h

World Tchabba Marathon Team Slatina

ČR

48h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, M50-59

 

Name

Number

Distance        

Time

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Petr Solnička

15

302.084 km

48:00:00

302.08

6.31 km/h

AC Česká Lípa

ČR

2.

Miroslav Kostlivý

20

220.000 km

48:00:00

220.00

7.17 km/h

TRAGED TEAM Praha

ČR

3.

Norbert Künkel

12

185.435 km

48:00:00

185.44

3.87 km/h

Lauftreff-Hannover.de

Deutschland

48h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, M60-69

 

Name

Number

Distance         

Time

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Djuro Dobrijevič

26

230.314 km

48:00:00

230.31

4.80 km/h

 

Deutschland

2.

Štefan Krč

19

222.714 km

48:00:00

222.71

4.65 km/h

Klub letmých houbařů Krč

Slovensko

3.

Valery Kruglikov

11

181.375 km

48:00:00

181.38

3.79 km/h

Meta-42

Belarus

48h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, M70+

 

Name

Number

Distance         

Time

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Leo Stierhof

16

150.942 km

48:00:00

150.94

3.16 km/h

 

D

2.

Karl-Gustav Nyström

24

139.000 km

48:00:00

139.00

2.91 km/h

Vi Som Springer

Sweden

48h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, Women

 

Name

Number

Distance        

Time

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Cornelia Bullig

1

343.302 km

48:00:00

343.30

7.16 km/h

Troisdorfer LG M.U.T.

Deutschland

2.

Dipali Cunnigham

2

332.534 km

48:00:00

332.53

6.94 km/h

 

Australia

3.

Kaneenika Janáková

4

301.077 km

48:00:00

301.08

6.27 km/h

SCMT

Slovensko

4.

Silke Gielen

7

289.084 km

48:00:00

289.08

6.02 km/h

Hamburger SC

Deutschland

5.

Martina Němečková

6

273.217 km

48:00:00

273.22

5.70 km/h

SK 4 Dvory České Budějovice

ČR

6.

Zuzana Docziová

5

271.710 km

48:00:00

271.71

5.67 km/h

SCMT

Slovensko

7.

Nidhruvi Zimmermann

9

242.079 km

48:00:00

242.08

5.04 km/h

SCMT

Österreich

8.

Vasuprada Funk

3

188.035 km

48:00:00

188.04

3.92 km/h

Sri Chinmoy Marathon Team

Deutschland

9.

Annie van Rossum

8

133.468 km

48:00:00

133.47

2.79 km/h

avVN

Niederlände

48h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, W18-49

 

Name

Number

Distance        

Time

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Kaneenika Janáková

4

301.077 km

48:00:00

301.08

6.27 km/h

SCMT

Slovensko

2.

Martina Němečková

6

273.217 km

48:00:00

273.22

5.70 km/h

SK 4 Dvory České Budějovice

ČR

3.

Zuzana Docziová

5

271.710 km

48:00:00

271.71

5.67 km/h

SCMT

Slovensko

4.

Nidhruvi Zimmermann

9

242.079 km

48:00:00

242.08

5.04 km/h

SCMT

Österreich

5.

Vasuprada Funk

3

188.035 km

48:00:00

188.04

3.92 km/h

Sri Chinmoy Marathon Team

Deutschland

48h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011, W50-59

 

Name

Number

Distance         

Time

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Cornelia Bullig

1

343.302 km

48:00:00

343.30

7.16 km/h

LGDUV

Deutschland

2.

Dipali Cunnigham

2

332.534 km

48:00:00

332.53

6.94 km/h

 

Australia

3.

Silke Gielen

7

289.084 km

48:00:00

289.08

6.02 km/h

Hamburger SC

Deutschland

4.

Annie van Rossum

8

133.468 km

48:00:00

133.47

2.79 km/h

avVN

Niederlände

24h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011 MČR v běhu na 24h

24h Self-Transcendence-Race, Kladno 2011

MČR v běhu na 24h

MČR v běhu na 24h, Men

 

Name

Number

Distance         

Time

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Dan Orálek

69

215.212 km

24:00:00

215.21

8.98 km/h

 

ČR

2.

Jaroslav Bohdal

51

212.135 km

24:00:00

212.14

8.86 km/h

MK Kladno

ČR

3.

Josef Siegel

74

201.547 km

24:00:00

201.55

8.42 km/h

AC Choceň

ČR

4.

Petr Dostálek

54

193.230 km

24:00:00

193.23

8.07 km/h

ASPV Těchonín

ČR

5.

Stanislav Holeček

88

176.133 km

24:00:00

176.13

7.34 km/h

AC Moravská

ČR

6.

Lukáš Reiner

64

157.402 km

24:00:00

157.40

6.58 km/h

 

ČR

7.

Ondřej Prokop

63

150.541 km

24:00:00

150.54

6.30 km/h

DROMEUS

ČR

8.

Jan Dolejš

53

135.915 km

24:00:00

135.92

5.69 km/h

TJ Sokol Unhošť

ČR

9.

Praguna Vágner

67

118.777 km

24:00:00

118.78

4.96 km/h

SCMT

ČR

10.

Aleš Plíva

62

118.572 km

24:00:00

118.57

4.95 km/h

SCMT

ČR

11.

David Schovánek

73

114.686 km

24:00:00

114.69

4.79 km/h

Klub letmých houbařů Krč

ČR

12.

Pavel Dryák

55

114.336 km

24:00:00

114.34

4.77 km/h

 

ČR

13.

Tomáš Dittrich

52

108.230 km

24:00:00

108.23

4.51 km/h

Klub Harmonického Života

ČR

14.

Marek Řízek

65

101.000 km

24:00:00

101.00

5.04 km/h

Marathon Děčín

ČR

15.

Filip Klepl

58

100.000 km

24:00:00

100.00

8.43 km/h

KLESPOL Praha

ČR

16.

David Koribský

70

86.000 km

24:00:00

86.00

6.19 km/h

DUKLA Prostějov

ČR

17.

Amiya Šmerda

72

83.116 km

24:00:00

83.12

3.47 km/h

SCMT

ČR

18.

Jaroslav Kaše

57

27.000 km

24:00:00

27.00

9.78 km/h

BARNEX SPORT BRNO/UNIVERZITA BRNO

ČR

MČR v běhu na 24h, M18-49

 

Name

Number

Distance         

Time

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Dan Orálek

69

215.212 km

24:00:00

215.21

8.98 km/h

 

ČR

2.

Jaroslav Bohdal

51

212.135 km

24:00:00

212.14

8.86 km/h

MK Kladno

ČR

3.

Petr Dostálek

54

193.230 km

24:00:00

193.23

8.07 km/h

ASPV Těchonín

ČR

4.

Lukáš Reiner

64

157.402 km

24:00:00

157.40

6.58 km/h

 

ČR

5.

Ondřej Prokop

63

150.541 km

24:00:00

150.54

6.30 km/h

DROMEUS

ČR

6.

Praguna Vágner

67

118.777 km

24:00:00

118.78

4.96 km/h

SCMT

ČR

7.

Aleš Plíva

62

118.572 km

24:00:00

118.57

4.95 km/h

SCMT

ČR

8.

David Schovánek

73

114.686 km

24:00:00

114.69

4.79 km/h

Klub letmých houbařů Krč

ČR

9.

Pavel Dryák

55

114.336 km

24:00:00

114.34

4.77 km/h

 

ČR

10.

Tomáš Dittrich

52

108.230 km

24:00:00

108.23

4.51 km/h

Klub Harmonického Života

ČR

11.

Marek Řízek

65

101.000 km

24:00:00

101.00

5.04 km/h

Marathon Děčín

ČR

12.

Filip Klepl

58

100.000 km

24:00:00

100.00

8.43 km/h

KLESPOL Praha

ČR

13.

David Koribský

70

86.000 km

24:00:00

86.00

6.19 km/h

DUKLA Prostějov

ČR

14.

Amiya Šmerda

72

83.116 km

24:00:00

83.12

3.47 km/h

SCMT

ČR

MČR v běhu na 24h, M50-59

 

Name

Number

Distance         

Time

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Josef Siegel

74

201.547 km

24:00:00

201.55

8.42 km/h

AC Choceň

ČR

2.

Stanislav Holeček

88

176.133 km

24:00:00

176.13

7.34 km/h

AC Moravská

ČR

3.

Jaroslav Kaše

57

27.000 km

24:00:00

27.00

9.78 km/h

BARNEX SPORT BRNO/UNIVERZITA BRNO

ČR

MČR v běhu na 24h, M60-69

 

Name

Number

Distance        

Time

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Jan Dolejš

53

135.915 km

24:00:00

135.92

5.69 km/h

TJ Sokol Unhošť

ČR

MČR v běhu na 24h, Women

 

Name

Number

Distance        

Time

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Renata Horáková

78

171.243 km

24:00:00

171.24

7.15 km/h

SK Ústí nad Labem

ČR

2.

Gabriela Handrychová

83

124.321 km

24:00:00

124.32

5.19 km/h

Klub letmých houbařů Krč

ČR

3.

Ilvaka Němcová

79

120.074 km

24:00:00

120.07

5.01 km/h

SCMT

ČR

4.

Ivana Vávrů

76

98.698 km

24:00:00

98.70

4.14 km/h

TJ VTŽ Chomutov

ČR

5.

Vilma Podmelová

87

86.000 km

24:00:00

86.00

3.59 km/h

AC Moravská

ČR

6.

Pavlína Procházková

80

69.000 km

24:00:00

69.00

8.10 km/h

OB LOKO BEROUN

ČR

MČR v běhu na 24h, W18-49

 

Name

Number

Distance        

Time

Laps

Avg.speed

Team

Country

1.

Renata Horáková

78

171.243 km

24:00:00

171.24

7.15 km/h

SK Ústí nad Labem

ČR

2.

Gabriela Handrychová

83

124.321 km

24:00:00

124.32

5.19 km/h

Klub letmých houbařů Krč

ČR

3.

Ilvaka Němcová

79

120.074 km

24:00:00

120.07

5.01 km/h

SCMT

ČR

4.

Ivana Vávrů

76

98.698 km

24:00:00

98.70

4.14 km/h

TJ VTŽ Chomutov

ČR

5.

Vilma Podmelová

87

86.000 km

24:00:00

86.00

3.59 km/h

AC Moravská

ČR

6.

Pavlína Procházková

80

69.000 km

24:00:00

69.00

8.10 km/h

OB LOKO BEROUN

ČR


Foto | Video sekce | Výsledková listina - Results | Reportáž