Beh 2 míle Bratislava

Další závod:
Areál kúpaliska Kuchajda Bratislava

2 míľový beh v Bratislave pri Kuchajde organizuje Sri Chinmoy Marathon Team

Upcoming races

Závod 1: 5. leden
Závod 2: 9. únor
Závod 3: 1. březen
Závod 4: 18. duben
Závod 5: 24. květen
Závod 6: 21. červen
Závod 7: 5. červenec
Závod 8: 2. srpen
Závod 9: 6. září
Závod 10: 18. říjen
Závod 11: 8. listopad
Závod 12: 6. prosinec

O události

!!!!!!!!!POZOR! ZMENA TERMÍNU!!!!!!!!!

Aprílové kolo presunuté na

SOBOTU 18.4.2020

Súťaž o Putovný pohár Sri Chinmoy Marathon Teamu: Do tohoto pohára budú zaradení všetci bežci 2 míľového behu, rozdelení len na kategórie muži a ženy. Výsledné časy bežcov sa prepočítajú na základe koeficientov (pre zobrazenie koeficientov klikni sem) podľa roku narodenia. V každom kole sa bude rozdeľovať od 20 bodov po 1 bod za účasť. Na konci roka bude tiež každému účastníkovi vyhlásená "amnestia" na dve účasti (zrušia sa 2 mesiac s najnižším počtom bodov). Pri rovnosti bodov rozhoduje najlepší čas v danom roku po prepočte koeficientom a potom veľkosť topánky :-). 

Vzdálenost

2 míle (3.218 km), deti cca 200m

Čas startu

  • 10:00 hod.

Startovné

  • Štartovné zdarma.

O behu

Miesto

Areál kúpaliska Kuchajda, Bratislava (prezentácia je pri volejbalovom ihrisku)

Čas

štart o 10:00 hod., prezentácia od 9:30 hod.

Kategórie

deti, juniori, ženy, muži, veteránky, veteráni

Bodovanie

Pretekári sú bodovaní podľa počtu účastníkov v jednotlivých kategóriách. Juniori a juniorky budú v celkových výsledkoch bodovaní samostatne, už viac nie spoločne s kategóriou muži a ženy. Ak si pretekár zlepší svoj najlepší čas v roku, tak dostane plus 1 bod. Na dve účasťi bude vyhlásená "amnestia", to znamená, že na konci roka sa každému pretekárovi v celkových výsledkoch zrušia 2 mesiace s najnižším počtom bodov. Pri rovnosti bodov rozhoduje rok narodenia (u detí mladší vyhráva, u dospelých starší) a potom najlepší čas v danom roku (ak aj to bude rovnaké, tak veľkosť topánky :-)).

Previous Results

  • 2020 Mar 1st
    2 míle Bratislava-Kuchajda 3. kolo 2020

    Je len jedna
    dokonalá cesta,
    a táto cesta je pred tebou,
    vždy pred tebou.

    Sri Chinmoy

    3. kolo 2020

    Meno a priezvisko Kategórie Rok nar. Číslo Čas Hendikep Poradie celkové Poradie v kategórií Poradie pre pohár Body Pohár
    Bertoková Barborka 2 míle D Ž B 2008 174 14:58,21 13:36,56 26 1 9 7 12
    Stachová Alexandra D Ž B 2009 160 15:10,37 13:29,68 28 2 6 7 15
    Čepičková Emília D Ž B 2008 166 16:25,58 14:55,99 32 3 12 6 9
    Krútel Marko 2 míle D M B 2010 168 16:43,62 13:40,06 37 4 20 4 1
    Kalmárová Martina D Ž B 2009 170 17:02,81 15:09,69 39 5 14 3 7
    Kalmárová Nina D Ž B 2011 171 18:08,81 15:18,30 44 6 15 3 6
    Krútel Tomáš 2 míle D M B 2008 169 21:48,84 18:55,42 51 7 30 2 1
    Krútel Marko D2   A 2010 167 01:04,96   1 1   12  
    Meszároš Patrik D2   A 2011 163 01:09,11   2 2   11  
    Bukovová Martina D2   A 2010 175 01:09,74   3 3   9  
    Ďuričová Natálka D2   A 2011 172 01:10,40   4 4   9  
    Hornáček Lukáš D2   A 2011 165 01:28,62   5 5   7  
    Mesároš Roman D2   A 2015 164 01:30,55   6 6   6  
    Polohová Daniela D2   A 2014 161 01:32,24   7 7   6  
    Ďurič Matúš D2   A 2014 173 01:42,43   8 8   5  
    Sabolčík Michael D2   A 2015 177 02:02,30   9 9   3  
    Kurta Tomáš D2   A 2017 162 02:23,90   10 10   3  
    Fajčík Viktor D2   A 2010 176 17:54,02   11 11   1  
    Fatul Samuel J M B 2003 113 13:27,78 12:51,43 12 1 15 5 6
    Hornáček Šimon J M B 2005 110 13:44,11 12:43,62 17 2 14 4 7
    Danečko Ján 2 míle J M B 2005 111 14:50,65 13:45,28 25 3 23 2 1
    Kucman Jozef J M B 2004 112 17:46,49 16:44,53 41 4 29 1 1
    Ivaňjuta Taras M M B 1993 20 10:02,96 10:02,96 1 1 1 18 20
    Piovarči Michal M M B 1991 13 11:52,30 11:51,66 2 2 7 16 14
    Kurta Milan M M B 1987 15 12:10,17 12:01,77 4 3 9 16 12
    Szabo Bohúš M M B 1982 25 12:16,46 11:46,41 5 4 6 15 15
    Klement Samuel M M B 2002 14 12:58,55 12:32,86 7 5 12 13 9
    Malý René M M B 1983 11 13:07,24 12:40,63 9 6 13 12 8
    Kresánek Miroslav ml. M M B 1975 12 13:16,08 12:04,35 11 7 10 11 11
    Fatul Stanislav M M B 1973 27 13:29,26 12:04,94 13 8 11 10 10
    Žatko Ján M M B 1990 22 13:35,99 13:33,95 14 9 19 9 2
    Sabolík Tomáš M M B 1990 17 13:45,65 13:43,59 18 10 22 8 1
    Matkovič Richard M M B 1980 23 13:46,81 13:01,42 19 11 16 8 5
    Ďurič Ľuboš M M B 1978 24 14:08,65 13:10,09 20 12 17 7 4
    Dudoň Peter M M B 1979 16 14:35,84 13:41,54 24 13 21 6 1
    Čepička Pavol M M B 1980 19 16:29,68 15:35,35 33 14 26 5 1
    Straka Pavol M M B 1977 18 16:34,68 15:19,08 35 15 25 3 1
    Krútel Vladimír M M B 1982 21 16:43,37 16:02,43 36 16 28 2 1
    Macejaková Ladislav M M B 1977 26 23:19,90 21:33,51 52 17 31 1 1
    Ďuračka Miroslav MV M B 1964 53 12:38,90 10:31,71 6 1 3 9 18
    Cích Vladimír MV M B 1958 51 12:59,93 10:16,30 8 2 2 7 19
    Orth Ján MV M B 1963 50 13:12,71 10:54,30 10 3 4 7 17
    Husár Pavol MV M B 1969 57 13:42,58 11:53,67 16 4 8 6 13
    Kresánek Miroslav MV M B 1949 52 15:33,74 11:15,09 30 5 5 4 16
    Lanátor Július MV M B 1952 54 17:54,68 13:23,75 42 6 18 3 3
    Danečko Ivan MV M B 1968 55 18:21,78 15:48,19 45 7 27 2 1
    Vimmer Pavel MV M B 1952 56 20:13,89 15:07,87 48 8 24 2 1
    Danečková Mária Ž Ž B 1987 75 12:03,90 11:59,34 3 1 2 13 19
    Hiklová Mária Ž Ž B 1988 71 13:36,34 13:33,32 15 2 7 11 14
    Klačanová Lucia Ž Ž B 1973 78 14:10,46 12:34,10 21 3 3 11 18
    Toporová Ľubica Ž Ž B 1975 70 14:16,81 12:58,41 22 4 5 9 16
    Krútelová Helena Ž Ž B 1981 76 14:58,58 14:25,78 27 5 10 8 11
    Polohová Zuzana Ž Ž B 1982 72 15:10,65 14:43,60 29 6 11 7 10
    Straková Katarína Ž Ž B 1979 73 16:34,46 15:42,65 34 7 17 7 4
    Černáková Danica Ž Ž B 1975 80 16:52,93 15:20,25 38 8 16 5 5
    Žatková Laura Ž Ž B 1994 77 17:57,49 17:57,49 43 9 19 4 2
    Sabolčíková Ľudmila Ž Ž B 1973 79 18:25,30 16:20,07 46 10 18 3 3
    Juríková Monika Ž Ž B 1983 74 19:36,42 19:08,66 47 11 20 2 1
    Brezová Karin Ž Ž B 1981 81 21:20,24 20:33,51 49 12 21 2 1
    Rodáková Mária ŽV Ž B 1965 93 14:21,90 11:29,09 23 1 1 6 20
    Hlavatá Dana ŽV Ž B 1964 90 16:09,14 12:44,26 31 2 4 4 17
    Lisá Tatiána ŽV Ž B 1964 91 17:14,92 13:36,14 40 3 8 3 13
    Macejaková Soňa ŽV Ž B 1956 94 21:23,08 14:59,95 50 4 13 3 8
    Puškárová Libuša ŽV Ž B 1956 92 29:26,92 20:39,32 53 5 22 1 1
  • 2020 Feb 9th
    2 míle Bratislava-Kuchajda 2. kolo 2020

    Som šťastný,
    pretože som si uvedomil,
    že tým najdôležitejším
    v mojom živote
    je sebaprekonávanie.

    Sri Chinmoy

    2. kolo 2020

    Meno a priezvisko Kategórie Rok nar. Číslo Čas Hendikep Poradie celkové Poradie v kategórií Poradie pre pohár Body Pohár
    Sadloň Filip 2mile D M B 2007 162 12:16,70 10:55,22 12 1 8 8 13
    Kalmárová Martina D Ž B 2009 178 16:34,24 14:44,28 45 2 7 8 14
    Krútel Marko 2 míle D M B 2010 175 16:36,21 13:34,00 46 3 31 6 1
    Weber Kristína D Ž B 2007 174 16:44,14 15:30,44 48 4 10 5 11
    Čepičková Emília D Ž B 2008 166 16:55,93 15:23,58 50 5 9 5 12
    Kalmárová Nina D Ž B 2011 179 18:28,14 15:34,61 58 6 11 4 10
    Jiránková Dominika 2 mile D Ž B 2011 164 22:43,90 19:10,31 62 7 14 2 7
    Weber Patrik 2 mile D M B 2010 173 23:16,33 19:00,94 63 8 49 1 1
    Bittnerová Kristína D2   A 2011 165 01:01,98   1 1   11  
    Fajčík Viktor D2   A 2010 177 01:04,99   2 2   10  
    Meszároš Patrik D2   A 2011 160 01:09,67   3 3   10  
    Weber Patrik D2   A 2010 172 01:11,93   4 4   8  
    Jiránková Dominika D2   A 2011 163 01:12,52   5 5   7  
    Weber Leo D2   A 2013 171 01:12,84   6 6   6  
    Ďuričová Natálka D2   A 2011 176 01:16,21   7 7   6  
    Kollárová Linda D2   A 2013 169 01:28,08   8 8   4  
    Mesároš Roman D2   A 2015 161 01:29,00   9 9   4  
    Ambrus Richard D2   A 2015 167 01:55,58   10 10   2  
    Kurta Tomáš D2   A 2017 168 02:36,80   11 11   1  
    Kollárová Eva D2   A 2014 170 DNF            
    Bertok Lukáš J M B 2003 111 14:04,67 13:26,66 28 1 29 4 1
    Bystrický Šimon J M B 2003 112 15:33,08 14:51,09 40 2 40 2 1
    Hornáček Šimon J M B 2005 110 16:27,36 15:14,89 43 3 44 1 1
    Kupiar Jakub M M B 1999 18 10:14,11 10:11,71 1 1 3 31 18
    Ivaňjuta Taras M M B 1993 40 10:35,18 10:35,18 2 2 4 30 17
    Golian Juraj M M B 1978 16 10:42,52 09:58,19 3 3 1 30 20
    Ambrus Peter M M B 1983 26 11:14,86 10:52,05 4 4 7 29 14
    Pivovarči Michal M M B 1991 15 11:17,87 11:17,26 5 5 11 27 10
    Paulech Marek M M B 1984 31 11:22,55 11:04,05 6 6 9 26 12
    Cích Rastislav M M B 1987 21 11:34,26 11:26,28 7 7 12 26 9
    Babka Matej M M B 1988 34 12:02,84 11:57,20 8 8 15 25 6
    Kurta Milan M M B 1987 28 12:10,34 12:01,94 9 9 16 24 5
    Pavlíček Lukáš M M B 1997 32 12:13,84 12:13,84 10 10 19 22 2
    Uhliar Martin M M B 1980 30 12:14,81 11:34,47 11 11 14 22 7
    Szabo Bohúš M M B 1982 43 12:41,36 12:10,30 14 12 18 20 3
    Sykal Oleksi M M B 1974 39 12:43,21 11:29,03 15 13 13 19 8
    Fatul Stanislav M M B 1973 44 13:26,62 12:02,57 20 14 17 19 4
    Čierny Miroslav M M B 1989 41 13:32,58 13:28,68 21 15 30 17 1
    Toušek Adam M M B 1988 45 13:42,51 13:36,09 22 16 33 16 1
    Sklenář Roman M M B 1978 42 13:50,78 12:53,46 23 17 23 15 1
    Drotován Štefan M M B 1988 25 13:51,81 13:45,32 24 18 34 14 1
    Hudec Peter M M B 1980 38 13:55,89 13:10,00 25 19 25 13 1
    Gavra Matúš M M B 1998 27 14:04,24 14:03,90 27 20 37 12 1
    Kalafut Peter M M B 1975 20 14:09,71 12:53,15 29 21 22 12 1
    Ďurič Ľuboš M M B 1978 36 14:10,18 13:11,52 30 22 27 11 1
    Matkovič Richard M M B 1980 35 14:22,04 13:34,71 32 23 32 9 1
    Blaho Ľubomír M M B 1973 33 14:30,84 13:00,10 34 24 24 8 1
    Hubík Michal M M B 1995 37 14:37,58 14:37,58 35 25 39 8 1
    Švantiak Jaroslav M M B 1973 17 14:41,96 13:10,06 36 26 26 7 1
    Dudoň Peter M M B 1979 19 15:16,08 14:19,28 39 27 38 5 1
    Gendeš Miroslav M M B 1981 24 16:29,96 15:42,54 44 28 45 5 1
    Krčmár Pavol M M B 1973 23 16:40,93 14:56,63 47 29 42 4 1
    Kollár Patrik M M B 1976 29 17:14,65 15:48,67 51 30 46 2 1
    Čepička Pavol M M B 1980 22 17:19,99 16:22,89 52 31 47 2 1
    Cích Vladimír MV M B 1958 46 12:47,30 10:06,32 16 1 2 12 19
    Ďuračka Miroslav MV M B 1964 49 13:01,96 10:50,90 18 2 6 11 15
    Orth Ján MV M B 1963 47 13:24,90 11:04,36 19 3 10 11 11
    Haba Milan MV M B 1970 50 14:02,24 12:16,71 26 4 20 9 1
    Husár Pavol MV M B 1969 55 14:11,90 12:19,11 31 5 21 9 1
    Kresánek Miroslav MV M B 1949 48 14:45,87 10:40,48 37 6 5 8 16
    Lanátor Július MV M B 1952 56 17:45,55 13:16,92 54 7 28 7 1
    Planka Vojtech MV M B 1955 52 18:02,93 13:52,88 55 8 35 5 1
    Waldecker Pavol MV M B 1956 53 18:03,62 14:01,00 56 9 36 4 1
    Bystrický Marián MV M B 1960 57 18:31,43 14:53,92 59 10 41 4 1
    Vimmer Pavel MV M B 1952 51 20:19,11 15:11,77 60 11 43 2 1
    Štancel Dušan MV M B 1958 54 23:22,84 18:28,52 65 12 48 1 1
    Danečková Mária Ž Ž B 1987 76 12:18,59 12:13,94 13 1 2 10 19
    Konrádová Miriama Ž Ž B 1995 70 12:58,11 12:58,11 17 2 4 8 17
    Docziová Vinati Ž Ž B 1977 74 14:29,62 13:19,44 33 3 5 7 16
    Kamenistá Zuzana Ž Ž B 1977 75 16:08,52 14:50,36 41 4 8 6 13
    Straková Katarína Ž Ž B 1979 73 16:48,84 15:56,28 49 5 12 5 9
    Černáková Danica Ž Ž B 1975 77 18:21,52 16:40,73 57 6 13 4 8
    Weber Lucia Ž Ž B 1980 72 21:22,89 20:26,57 61 7 15 3 6
    Brezová Karin Ž Ž B 1981 78 23:17,00 22:26,01 64 8 16 3 5
    Kokošková Katarína Ž Ž B 1990 71 33:50,84 33:49,62 66 9 17 1 4
    Rodáková Mária ŽV Ž B 1965 92 14:46,87 11:49,05 38 1 1 4 20
    Hlavatá Dana ŽV Ž B 1964 91 16:09,08 12:44,22 42 2 3 3 18
    Meňhartová Vlasta ŽV Ž B 1967 90 17:27,78 14:20,54 53 3 6 1 15
  • 2020 Jan 5th
    2 míle Bratislava-Kuchajda 1. kolo 2020

    Pravý pokrok sa nezastaví,
    aby sa obzeral po uznaní

    Sri Chinmoy

    1. kolo 2020

    Meno a priezvisko Kategórie Rok nar. Číslo Čas Hendikep Poradie celkové Poradie v kategórií Poradie pre pohár Body Pohár
    Lelkes Adam 2 míle D M B 2007 172 13:17,83 11:49,59 13 1 12 13 9
    Ambrus Oliver 2 míle D M B 2009 164 14:17,65 12:03,34 26 2 13 12 8
    Bertoková Barborka 2 míle D Ž B 2008 177 14:43,11 13:22,84 34 3 7 11 14
    Stachová Alexandra D Ž B 2009 160 15:11,48 13:30,67 41 4 8 10 13
    Kováč Hugo D M B 2007 175 15:23,58 13:41,43 45 5 31 9 1
    Krútel Marko 2 míle D M B 2010 181 16:11,18 13:13,55 47 6 27 8 1
    Mešková Petra D M B 2007 161 16:25,08 14:36,13 50 7 41 7 1
    Kalmárová Martina D Ž B 2009 173 17:44,34 15:46,62 53 8 11 6 10
    Čepičková Emília D Ž B 2008 165 18:42,87 17:00,80 58 9 16 5 5
    Kalmárová Nina D Ž B 2011 174 19:06,80 16:07,21 62 10 12 4 9
    Gendeš Dávid D M B 2009 169 20:05,68 16:56,87 66 11 46 3 1
    Sovič Daniel D M B 2007 168 22:30,21 20:00,88 71 12 54 2 1
    Krútel Tomáš 2 míle D M B 2008 179 22:49,08 19:47,68 74 13 53 1 1
    Krútel Marko D2   A 2010 180 01:05,46   1 1   8  
    Meszároš Patrik D2   A 2011 166 01:14,02   2 2   7  
    Ďuričová Natálka D2   A 2011 171 01:17,18   3 3   6  
    Kováč Gregor D2   A 2014 176 01:20,90   4 4   5  
    Polohová Daniela D2   A 2014 162 01:37,68   5 5   4  
    Ďurič Matúš D2   A 2014 170 01:44,40   6 6   3  
    Mesároš Roman D2   A 2015 167 01:48,93   7 7   2  
    Ambrus Richard D2   A 2015 163 01:52,86   8 8   1  
    Krútel Tomáš D2   A 2008 178 DNF            
    Dubravík Šimon J M B 2004 111 12:21,55 11:38,47 8 1 9 5 12
    Fatul Samuel J M B 2003 114 13:38,90 13:02,05 16 2 23 4 1
    Pál Viliam J M B 2003 112 13:43,55 13:06,49 19 3 25 3 1
    Hornáček Šimon J M B 2005 110 14:09,14 13:06,81 23 4 26 2 1
    Bertok Lukáš J M B 2003 113 14:10,68 13:32,40 24 5 29 1 1
    Ivaňjuta Taras M M B 1993 26 10:12,46 10:12,46 1 1 2 31 19
    Golian Juraj M M B 1978 23 10:43,30 09:58,91 2 2 1 30 20
    Zámečník Lukáš M M B 1991 25 10:48,21 10:47,63 3 3 5 29 16
    Ambrus Peter M M B 1983 19 11:15,52 10:52,69 4 4 6 28 15
    Cích Rastislav M M B 1987 28 11:35,40 11:27,40 5 5 8 27 13
    Babka Matej M M B 1988 34 12:14,31 12:08,58 6 6 14 26 7
    Kurta Milan M M B 1987 22 12:19,34 12:10,84 7 7 15 25 6
    Lelkes Ivan M M B 1975 36 12:57,55 11:47,49 10 8 11 24 10
    Uhliar Martin M M B 1980 21 13:05,39 12:22,27 11 9 17 23 4
    Hudec Peter M M B 1980 32 13:20,14 12:36,21 15 10 20 22 1
    Machyniak Pavel M M B 1976 33 13:41,36 12:33,10 18 11 19 21 2
    Grebeči Dalibor M M B 1977 18 13:46,14 12:43,35 20 12 21 20 1
    Fatul Stanislav M M B 1973 43 13:47,58 12:21,35 21 13 16 19 5
    Drotován Štefan M M B 1988 29 13:49,65 13:43,18 22 14 32 18 1
    Matkovič Richard M M B 1980 40 14:12,31 13:25,52 25 15 28 17 1
    Kalafut Peter M M B 1975 20 14:20,93 13:03,36 27 16 24 16 1
    Zagorov Ľubomír M M B 1985 45 14:26,74 14:08,37 30 17 37 15 1
    Bugár Dávid M M B 1997 31 14:32,11 14:32,11 31 18 40 14 1
    Kelemen Pavol M M B 1978 37 14:34,33 13:34,00 32 19 30 13 1
    Ďurič Ľuboš M M B 1978 35 14:44,96 13:43,90 35 20 33 12 1
    Krútel Vladimír M M B 1982 42 14:52,64 14:16,22 37 21 38 11 1
    Hubík Michal M M B 1995 44 15:03,93 15:03,93 40 22 42 10 1
    Stacho Radoslav M M B 1977 16 15:17,30 14:07,59 43 23 36 9 1
    Švantiak Jaroslav M M B 1973 15 15:20,05 13:44,18 44 24 34 8 1
    Pavlík Michal M M B 1979 17 15:26,74 14:29,28 46 25 39 7 1
    Kováč Martin M M B 1974 39 18:17,78 16:31,08 55 26 44 6 1
    Puček Tomáš M M B 1989 41 18:36,34 18:30,98 56 27 50 5 1
    Čepička Pavol M M B 1980 24 18:55,02 17:52,71 61 28 48 4 1
    Krčmár Pavol M M B 1973 27 19:58,37 17:53,50 65 29 49 3 1
    Gendeš Miroslav M M B 1981 30 20:07,65 19:09,80 67 30 51 2 1
    Macejaková Ladislav M M B 1977 38 22:40,58 20:57,18 73 31 55 1 1
    Kebis Pavol MV M B 1960 47 13:11,49 10:36,60 12 1 3 11 18
    Orth Ján MV M B 1963 46 13:39,65 11:16,54 17 2 7 10 14
    Husár Pavol MV M B 1969 51 14:23,49 12:29,16 28 3 18 9 3
    Kresánek Miroslav MV M B 1949 48 14:46,18 10:40,71 36 4 4 8 17
    Badinský Karol MV M B 1955 54 15:14,62 11:43,43 42 5 10 7 11
    Hudec Ján MV M B 1948 49 18:01,05 12:51,22 54 6 22 6 1
    Lanátor Július MV M B 1952 53 18:46,02 14:02,15 60 7 35 5 1
    Bystrický Marián MV M B 1960 50 19:51,84 15:58,60 64 8 43 4 1
    Ďurič Igor MV M B 1964 55 20:15,71 16:51,96 68 9 45 3 1
    Sovič Pavol MV M B 1969 52 22:29,78 19:31,07 70 10 52 2 1
    Štancel Dušan MV M B 1958 56 22:30,68 17:47,31 72 11 47 1 1
    Danečková Mária Ž Ž B 1987 72 12:30,90 12:26,17 9 1 2 13 19
    Hiklová Mária Ž Ž B 1988 70 13:18,78 13:15,82 14 2 6 12 15
    Docziová Vinati Ž Ž B 1977 74 14:24,58 13:14,81 29 3 5 11 16
    Klačanová Lucia Ž Ž B 1973 77 14:34,83 12:55,71 33 4 4 10 17
    Krútelová Helena Ž Ž B 1981 81 14:53,49 14:20,88 38 5 9 9 12
    Kováčová Gréta Ž Ž B 2001 79 16:19,11 16:15,29 49 6 13 8 8
    Černáková Danica Ž Ž B 1975 75 16:36,46 15:05,28 51 7 10 7 11
    Bauerová Dominika Ž Ž B 1986 80 16:45,62 16:35,97 52 8 14 6 7
    Csiaki Katarína Ž Ž B 1984 73 18:41,46 18:20,94 57 9 18 5 3
    Juríková Monika Ž Ž B 1983 71 18:43,21 18:16,70 59 10 17 4 4
    Galgóciová Jana Ž Ž B 1984 76 19:37,05 19:15,51 63 11 19 3 2
    Ďuričová Nataša Ž Ž B 1973 82 22:28,24 19:55,48 69 12 20 2 1
    Brezová Karin Ž Ž B 1981 78 24:50,46 23:56,06 76 13 21 1 1
    Rodáková Mária ŽV Ž B 1965 91 14:56,80 11:56,99 39 1 1 3 20
    Hlavatá Dana ŽV Ž B 1964 90 16:17,74 12:51,05 48 2 3 2 18
    Macejaková Soňa ŽV Ž B 1956 92 23:40,39 16:36,26 75 3 15 1 6