Beh 2 míle Bratislava

Další závod:
Areál kúpaliska Kuchajda Bratislava

2 míľový beh v Bratislave pri Kuchajde organizuje Sri Chinmoy Marathon Team

Upcoming races

Závod 1: 27. duben
Závod 2: 18. květen
Závod 3: 5. leden
Závod 4: 9. únor
Závod 5: 1. březen
Závod 6: 21. červen
Závod 7: 5. červenec
Závod 8: 2. srpen
Závod 9: 20. září
Závod 10: 8. listopad
Závod 11: 6. prosinec

O události

POZOR!!!

Na základe rozhodnutia Úrad verejného zdravotníctva je októbrové kolo, ktoré sa malo konať 18.10.2020, zrušené.

Všetci účastníci sú povinný dodržiavať nariadenia Úrad verejného zdravotníctva.

Súťaž o Putovný pohár Sri Chinmoy Marathon Teamu: Do tohoto pohára budú zaradení všetci bežci 2 míľového behu, rozdelení len na kategórie muži a ženy. Výsledné časy bežcov sa prepočítajú na základe koeficientov (pre zobrazenie koeficientov klikni sem) podľa roku narodenia. V každom kole sa bude rozdeľovať od 20 bodov po 1 bod za účasť. Na konci roka bude tiež každému účastníkovi vyhlásená "amnestia" na dve účasti (zrušia sa 2 mesiac s najnižším počtom bodov). Pri rovnosti bodov rozhoduje najlepší čas v danom roku po prepočte koeficientom a potom veľkosť topánky :-). 

Vzdálenost

2 míle (3.218 km), deti cca 200m

Čas startu

  • 10:00 hod.

Startovné

  • Štartovné zdarma.

O behu

Miesto

Areál kúpaliska Kuchajda, Bratislava (prezentácia je pri volejbalovom ihrisku)

Čas

štart o 10:00 hod., prezentácia od 9:30 hod.

Kategórie

deti, juniori, ženy, muži, veteránky, veteráni

Bodovanie

Pretekári sú bodovaní podľa počtu účastníkov v jednotlivých kategóriách. Juniori a juniorky budú v celkových výsledkoch bodovaní samostatne, už viac nie spoločne s kategóriou muži a ženy. Ak si pretekár zlepší svoj najlepší čas v roku, tak dostane plus 1 bod. Na dve účasťi bude vyhlásená "amnestia", to znamená, že na konci roka sa každému pretekárovi v celkových výsledkoch zrušia 2 mesiace s najnižším počtom bodov. Pri rovnosti bodov rozhoduje rok narodenia (u detí mladší vyhráva, u dospelých starší) a potom najlepší čas v danom roku (ak aj to bude rovnaké, tak veľkosť topánky :-)).

Previous Results

  • 2020 Sep 20th
    2 míle Bratislava-Kuchajda 9. kolo 2020

    Nespoliehaj sa na zajtrajšok.
    Nespoliehaj sa dokonca
    ani na dnešok.
    Spoliehaj sa len na túto chvíľu,
    na tento jediný okamžik.

    Sri Chinmoy

    9. kolo 2020

    Meno a priezvisko Kategórie Rok nar. Číslo Čas Hendikep Poradie celkové Poradie v kategórií Poradie pre pohár Body Pohár
    Ambrus Oliver 2 míle D M B 2009 168 13:36,68 11:28,79 15 1 7 7 14
    Bertoková Barborka 2 míle D Ž B 2008 182 15:26,17 14:01,98 22 2 6 5 15
    Kalmárová Martina D Ž B 2009 176 16:09,46 14:22,24 25 3 8 5 13
    Kalmárová Nina D Ž B 2011 175 16:17,77 13:44,65 26 4 5 4 16
    Sovič Daniel D M B 2007 170 20:31,71 18:15,48 38 5 29 3 1
    Ďuričová Natálka 2m D Ž B 2011 167 21:13,11 17:53,74 41 6 12 1 9
    Krútel Marko D2   A 2010 173 01:02,89   1 1   17  
    Mesároš Patrik D2   A 2011 162 01:05,49   2 2   17  
    Bukvová Martina D2   A 2010 160 01:06,90   3 3   15  
    Krútel Tomáš D2   A 2008 174 01:09,96   4 4   15  
    Ďuričová Natálka D2   A 2011 166 01:17,99   5 5   13  
    Mesároš Roman D2   A 2015 163 01:22,05   6 6   13  
    Daniš Lukáš D2   A 2012 178 01:22,98   7 7   11  
    Ambrus Richard D2   A 2015 169 01:27,65   8 8   11  
    Hornáček Lukáš D2   A 2011 181 01:28,05   9 9   9  
    Daniš Richard D2   A 2015 177 01:32,62   10 10   8  
    Baják Jozef D2   A 2015 164 01:35,27   11 11   7  
    Szabová Soňa D2   A 2016 171 01:49,24   12 12   6  
    Kurta Tomáš D2   A 2017 161 02:00,74   13 13   6  
    Královič Viktória D2   A 2017 179 02:07,11   14 14   4  
    Oláhová Jasmína D2   A 2017 172 02:21,77   15 15   3  
    Baják Michal D2   A 2018 165 02:58,74   16 16   2  
    Královič Leonard D2   A 2018 180 03:24,27   17 17   1  
    Fatul Samuel J M B 2003 111 12:35,02 12:01,04 8 1 9 4 12
    Bystrický Šimon J M B 2003 110 12:59,37 12:24,30 13 2 11 3 10
    Hornáček Šimon J M B 2005 112 14:04,93 13:02,91 17 3 17 1 4
    Ivaňjuta Taras M M B 1993 19 10:08,93 10:08,93 1 1 1 16 20
    Zámečník Lukáš M M B 1991 14 11:03,96 11:03,36 2 2 4 15 17
    Ambrus Peter M M B 1983 17 11:10,58 10:47,91 3 3 3 14 18
    Pivovarči Michal M M B 1991 13 11:20,93 11:20,32 4 4 6 13 15
    Szabo Bohúš M M B 1982 20 12:17,37 11:47,29 6 5 8 12 13
    Kurta Milan M M B 1987 12 12:30,14 12:21,51 7 6 10 11 11
    Zámečník Tomáš M M B 1990 26 12:48,77 12:46,85 10 7 14 11 7
    Malý René M M B 1983 25 12:54,34 12:28,17 11 8 12 10 9
    Babka Matej M M B 1988 18 12:55,37 12:49,32 12 9 15 8 6
    Grebeči Dalibor M M B 1977 11 13:54,02 12:50,63 16 10 16 7 5
    Fatul Stanislav M M B 1973 24 14:06,40 12:38,21 18 11 13 6 8
    Daniš Marek M M B 1977 22 14:38,56 13:31,79 20 12 18 5 3
    Hanus Tomáš M M B 1979 21 15:13,55 14:16,91 21 13 21 4 1
    Straka Pavol M M B 1977 15 16:28,70 15:13,56 28 14 25 4 1
    Oravec Juraj M M B 1994 23 18:11,87 18:11,87 33 15 28 2 1
    Ďurič Ľuboš M M B 1978 16 21:12,55 19:44,74 40 16 30 1 1
    Ďuračka Miroslav MV M B 1964 58 12:12,27 10:09,54 5 1 2 9 19
    Orth Ján MV M B 1963 50 13:25,90 11:05,19 14 2 5 8 16
    Petržel Viktor MV M B 1961 51 17:31,84 14:13,36 31 3 20 7 1
    Bystrický Marián MV M B 1960 52 18:02,74 14:30,85 32 4 23 7 1
    Oravec Jozef MV M B 1959 57 18:12,68 14:31,08 34 5 24 5 1
    Lanátor Július MV M B 1952 55 18:15,18 13:39,09 35 6 19 4 2
    Vimmer Pavel MV M B 1952 54 19:20,58 14:28,00 37 7 22 4 1
    Sovič Pavol MV M B 1969 53 20:32,52 17:49,33 39 8 27 3 1
    Štancel Dušan MV M B 1958 56 22:15,43 17:35,26 42 9 26 2 1
    Hiklová Mária Ž Ž B 1988 72 12:46,52 12:43,68 9 1 2 7 19
    Klačanová Lucia Ž Ž B 1973 71 14:20,84 12:43,31 19 2 1 5 20
    Černáková Danica Ž Ž B 1975 75 15:39,45 14:13,49 23 3 7 5 14
    Královič Barbora Ž Ž B 1986 73 16:01,90 15:52,67 24 4 10 3 11
    Straková Katarína Ž Ž B 1979 70 16:28,20 15:36,71 27 5 9 2 12
    Nagyová Jana Ž Ž B 1971 74 18:32,99 16:02,63 36 6 11 1 10
    Hlavatá Dana ŽV Ž B 1964 90 16:31,99 13:02,28 29 1 3 2 18
    Lisá Tatiána ŽV Ž B 1964 91 16:47,45 13:14,48 30 2 4 1 17
  • 2020 Aug 2nd
    2 míle Bratislava-Kuchajda 8. kolo 2020

    Víťazstvo a porážka
    sú navzájom prepojené.
    Nesnaž sa ich oddeliť,
    ale snaž sa cez ne preniesť,
    ak túži tvoje srdce po trvalom mieri.

    Sri Chinmoy

    8. kolo 2020

    Meno a priezvisko Kategórie Rok nar. Číslo Čas Hendikep Poradie celkové Poradie v kategórií Poradie pre pohár Body Pohár
    Lelkes Adam 2 míle D M B 2007 172 12:39,24 11:15,27 8 1 7 6 14
    Ambrus Oliver 2 míle D M B 2009 160 14:06,84 11:54,22 15 2 8 5 13
    Bertoková Barborka 2 míle D Ž B 2008 173 15:43,95 14:18,14 21 3 4 4 17
    Kalmárová Nina D Ž B 2011 171 17:17,30 14:34,86 28 4 5 3 16
    Kalmárová Martina D Ž B 2009 170 17:29,21 15:33,17 30 5 8 2 13
    Krútel Marko 2 míle D M B 2010 164 20:10,43 16:29,04 32 6 23 1 1
    Krútel Marko D2   A 2010 163 01:01,34   1 1   13  
    Ištoňa Tomáš D2   A 2010 174 01:04,90   2 2   11  
    Mesároš Patrik D2   A 2011 162 01:06,30   3 3   10  
    Bukvová Martina D2   A 2010 169 01:06,68   4 4   10  
    Ištoňová Tamara D2   A 2012 175 01:24,96   5 5   8  
    Mesároš Roman D2   A 2015 161 01:27,00   6 6   7  
    Hornáček Lukáš D2   A 2011 168 01:31,37   7 7   6  
    Szabová Soňa D2   A 2016 177 01:50,00   8 8   5  
    Kamenistý Viliam ml D2   A 2016 176 01:58,58   9 9   4  
    Kurta Tomáš D2   A 2017 165 02:14,64   10 10   4  
    Jarjambková Miška D2   A 2007 166 02:22,68   11 11   2  
    Žakovicová Zuzka D2   A 2007 167 04:41,58   12 12   1  
    Fatul Samuel J M B 2003 111 12:41,90 12:07,61 9 1 10 3 11
    Hornáček Šimon J M B 2005 110 15:13,74 14:06,67 19 2 19 1 2
    Jablokov Alexander M M B 1991 15 09:54,93 09:54,39 1 1 2 13 19
    Zámečník Lukáš M M B 1991 14 10:44,37 10:43,79 2 2 4 12 17
    Ambrus Peter M M B 1983 11 11:21,08 10:58,06 3 3 5 11 16
    Kurta Milan M M B 1987 13 12:29,96 12:21,34 6 4 12 10 9
    Szabo Bohúš M M B 1982 22 12:35,52 12:04,69 7 5 9 9 12
    Zámečník Tomáš M M B 1990 16 12:50,71 12:48,78 10 6 14 9 7
    Malý René M M B 1983 23 13:09,71 12:43,02 11 7 13 7 8
    Fatul Stanislav M M B 1973 17 13:42,04 12:16,38 13 8 11 6 10
    Drotován Štefan M M B 1988 21 14:01,55 13:54,99 14 9 18 5 3
    Matkovič Richard M M B 1980 19 14:10,34 13:23,66 16 10 16 4 5
    Grebeči Dalibor M M B 1977 12 14:15,74 13:10,70 17 11 15 3 6
    Straka Pavol M M B 1977 18 16:36,74 15:20,99 25 12 22 2 1
    Petrovský Marián M M B 1985 20 16:58,30 16:36,71 27 13 24 1 1
    Ďuračka Miroslav MV M B 1964 53 12:07,05 10:05,20 4 1 3 6 18
    Cích Vladimír MV M B 1958 50 12:23,39 09:47,43 5 2 1 6 20
    Orth Ján MV M B 1963 51 13:28,52 11:07,35 12 3 6 4 15
    Oravec Jozef MV M B 1959 54 17:26,37 13:54,17 29 4 17 3 4
    Lanátor Július MV M B 1952 55 18:53,68 14:07,88 31 5 20 2 1
    Vimmer Pavel MV M B 1952 52 20:16,27 15:09,65 33 6 21 1 1
    Klačanová Lucia Ž Ž B 1973 72 14:26,18 12:48,04 18 1 1 4 20
    Krútelová Helena Ž Ž B 1981 70 15:22,24 14:48,58 20 2 6 3 15
    Kamenistá Zuzana Ž Ž B 1977 73 16:31,33 15:11,33 24 3 7 2 14
    Straková Katarína Ž Ž B 1979 71 16:37,27 15:45,31 26 4 9 1 12
    Lisá Tatiána ŽV Ž B 1964 91 16:15,58 12:49,34 22 1 2 3 19
    Hlavatá Dana ŽV Ž B 1964 90 16:17,05 12:50,50 23 2 3 1 18
  • 2020 Jul 5th
    2 míle Bratislava-Kuchajda 7. kolo 2020

    Nemožnosť je pre tých,
    ktorí veria v nemožnosť.

    Sri Chinmoy

    7. kolo 2020

    Meno a priezvisko Kategórie Rok nar. Číslo Čas Hendikep Poradie celkové Poradie v kategórií Poradie pre pohár Body Pohár
    Ambrus Oliver 2 míle D M B 2009 160 14:18,00 12:03,64 19 1 10 4 11
    Bertoková Barborka 2 míle D Ž B 2008 172 15:27,00 14:02,74 23 2 5 3 16
    Kalmárová Nina D Ž B 2011 169 18:29,00 15:35,33 32 3 8 2 13
    Kalmárová Martina D Ž B 2009 170 23:15,00 20:40,71 34 4 12 1 9
    Sasinek Michal ml. D2   A 2011 167 01:04,00   1 1   14  
    Mesároš Patrik D2   A 2011 162 01:06,00   2 2   14  
    Duračková Nina D2   A 2013 164 01:09,00   3 3   12  
    Sklenář Filip D2   A 2012 173 01:13,00   4 4   11  
    Ďračka Marek D2   A 2010 165 01:15,00   5 5   10  
    Ďuričová Natálka D2   A 2011 175 01:18,00   6 6   9  
    Hornáček Lukáš D2   A 2011 166 01:24,00   7 7   9  
    Mesároš Roman D2   A 2015 163 01:26,00   8 8   8  
    Ambrus Richard D2   A 2015 161 01:29,00   9 9   7  
    Ďurič Matúš D2   A 2014 176 01:36,00   10 10   6  
    Szabová Soňa D2   A 2016 177 01:42,00   11 11   4  
    Kamenistý Viliam ml D2   A 2016 171 01:45,00   12 12   3  
    Sesinková Lenka D2   A 2015 168 01:48,00   13 13   2  
    Sklenářová Sára D2   A 2017 174 02:02,00   14 14   1  
    Fatul Samuel J M B 2003 111 12:50,00 12:15,35 10 1 12 3 9
    Hornáček Šimon J M B 2005 110 14:15,00 13:12,24 18 2 16 1 5
    Ivaňjuta Taras M M B 1993 17 10:07,00 10:07,00 1 1 3 14 18
    Tomeček Radovan M M B 1994 13 10:26,00 10:26,00 2 2 4 13 17
    Ambrus Peter M M B 1983 11 11:03,00 10:40,59 3 3 5 13 16
    Sasinek Michal M M B 1980 16 12:24,00 11:43,15 5 4 8 11 13
    Lelkes Ivan M M B 1975 21 12:38,00 11:29,70 8 5 7 11 14
    Szabo Bohúš M M B 1982 24 12:46,00 12:14,75 9 6 11 9 10
    Grebeči Dalibor M M B 1977 12 12:59,00 11:59,80 11 7 9 9 12
    Ondrej Matúš  M M B 1993 15 13:46,00 13:46,00 13 8 20 7 1
    Fatul Stanislav M M B 1973 19 13:49,00 12:22,62 14 9 13 6 8
    Sklenář Roman M M B 1978 18 14:04,00 13:05,76 15 10 14 5 7
    Ďuračka Daniel M M B 1978 14 14:06,00 13:07,63 16 11 15 4 6
    Matkovič Richard M M B 1980 20 14:13,00 13:26,17 17 12 17 3 4
    Bujnovský Branislav M M B 1979 23 14:26,00 13:32,31 21 13 18 2 3
    Ďurič Ľuboš M M B 1978 22 15:44,00 14:38,86 24 14 22 1 1
    Ďuračka Miroslav MV M B 1964 52 12:06,00 10:04,32 4 1 2 6 19
    Cích Vladimír MV M B 1958 50 12:31,00 09:53,44 7 2 1 6 20
    Orth Ján MV M B 1963 51 13:23,00 11:02,80 12 3 6 4 15
    Oravec Jozef MV M B 1959 53 17:12,00 13:42,71 29 4 19 3 2
    Danečko Ivan MV M B 1968 54 17:48,00 15:19,12 31 5 23 3 1
    Lanátor Július MV M B 1952 55 18:57,00 14:10,36 33 6 21 1 1
    Danečková Mária Ž Ž B 1987 73 12:28,00 12:23,29 6 1 1 8 20
    Docziová Vinati Ž Ž B 1977 75 14:21,00 13:11,52 20 2 2 8 19
    Klačanová Lucia Ž Ž B 1973 74 15:09,00 13:26,01 22 3 3 6 18
    Černáková Danica Ž Ž B 1975 76 15:48,00 14:21,26 25 4 6 6 15
    Kamenistá Zuzana Ž Ž B 1977 70 16:12,00 14:53,56 26 5 7 4 14
    Straková Katarína Ž Ž B 1979 72 16:56,00 16:03,07 27 6 9 3 12
    Kubenková Zuzana Ž Ž B 1979 71 17:31,00 16:36,24 30 7 10 2 11
    Verešová Prestha Ž Ž B 1976 77 27:15,00 25:03,06 35 8 13 1 8
    Lisá Tatiána ŽV Ž B 1964 90 17:03,00 13:26,74 28 1 4 3 17
    Macejaková Soňa ŽV Ž B 1956 91 27:19,00 19:09,59 36 2 11 1 10