Beh 2 míle Bratislava

Další závod:
Areál kúpaliska Kuchajda Bratislava

2 míľový beh v Bratislave pri Kuchajde organizuje Sri Chinmoy Marathon Team

Upcoming races

Závod 1: 30. květen
Závod 2: 13. červen
Závod 3: 4. červenec
Závod 4: 1. srpen
Závod 5: 12. září
Závod 6: 17. říjen
Závod 7: 14. listopad
Závod 8: 5. prosinec

O události

!!! POZOR !!!

Novembrové kolo presunuté na 14.11.2021!!!

Na základe rozhodnutia Úradu verejného zdravotníctva, je organizátor oprávnený požadovať predloženie negatívneho RT - PCR alebo LAMP testu na ochorenie COVID – 19 nie staršieho ako 72 hodín alebo negatívneho antigénového testu na ochorenie COVID – 19 nie staršieho ako 24 hodín, pípadne potvrdenie o očkovaní alebo potrvrdenie o prekonaní ochorenia COVID – 19 nie staršie, ako 180 dní. Zároveň je organizátor povinný urobiť  zoznam účastníkov.

Súťaž o Putovný pohár Sri Chinmoy Marathon Teamu: Do tohoto pohára budú zaradení všetci bežci 2 míľového behu, rozdelení len na kategórie muži a ženy. Výsledné časy bežcov sa prepočítajú na základe koeficientov (pre zobrazenie koeficientov klikni sem) podľa roku narodenia. V každom kole sa bude rozdeľovať od 20 bodov po 1 bod za účasť. V roku 2020 a 2021 sa "amnestia" nebude dávať vzhľadom na to, že celkový počet behov je veľmi malý. Pri rovnosti bodov rozhoduje najlepší čas v danom roku po prepočte koeficientom a potom veľkosť topánky :-). 

Vzdálenost

2 míle (3.218 km), deti cca 200m

Čas startu

  • 10:00 hod.

Startovné

  • Štartovné zdarma.

O behu

Miesto

Areál kúpaliska Kuchajda, Bratislava (prezentácia je pri volejbalovom ihrisku)

Čas

štart o 10:00 hod., prezentácia od 9:30 hod.

Kategórie

deti, juniori, ženy, muži, veteránky, veteráni

Bodovanie

Pretekári sú bodovaní podľa počtu účastníkov v jednotlivých kategóriách. Juniori a juniorky budú v celkových výsledkoch bodovaní samostatne, už viac nie spoločne s kategóriou muži a ženy. Ak si pretekár zlepší svoj najlepší čas v roku, tak dostane plus 1 bod. Na dve účasťi bude vyhlásená "amnestia", to znamená, že na konci roka sa každému pretekárovi v celkových výsledkoch zrušia 2 mesiace s najnižším počtom bodov. Pri rovnosti bodov rozhoduje rok narodenia (u detí mladší vyhráva, u dospelých starší) a potom najlepší čas v danom roku (ak aj to bude rovnaké, tak veľkosť topánky :-)).

Previous Results

  • 2021 Nov 14th
    2 míle Bratislava-Kuchajda 11. kolo 2021

    Usmievaj sa, vždy sa usmievaj!
    Dokážeš odzbrojiť
    dokonca aj svojho najhoršieho
    nepriateľa.

    Sri Chinmoy

    11. kolo 2021

    Meno a priezvisko Kategórie Rok nar. Číslo Čas Hendikep Poradie celkové Poradie v kategórií Poradie pre pohár Body Pohár
    Ambrus Oliver 2 míle D M B 2009 170 12:41,02 11:00,18 6 1 5 4 16
    Bertoková Barborka 2 míle D Ž B 2008 175 15:24,08 14:16,25 21 2 4 3 17
    Kalmárová Martina D Ž B 2009 173 15:45,46 14:19,52 22 3 5 3 16
    Kalmárová Nina D Ž B 2011 174 17:51,08 15:29,16 32 4 10 1 11
    Sasinek Michal ml. D2   A 2011 177 00:59,20   1 1   13  
    Krútel Marko D2   A 2010 163 01:03,46   2 2   12  
    Mesároš Patrik D2   A 2011 164 01:05,11   3 3   11  
    Bukvová Martina D2   A 2010 160 01:06,05   4 4   10  
    Hradilková Bajka D2   A 2011 168 01:07,43   5 5   9  
    Ďuričová Natálka D2   A 2011 167 01:17,40   6 6   8  
    Mesároš Roman D2   A 2015 165 01:24,42   7 7   7  
    Královič Viktória D2   A 2017 161 01:48,68   8 8   7  
    Sklenářová Sára D2   A 2017 176 01:57,27   9 9   5  
    Babková Bianka D2   A 2017 172 01:59,78   10 10   4  
    Babka Michal D2   A 2019 171 02:15,14   11 11   4  
    Kráľovič Leonard D2   A 2018 162 02:17,62   12 12   2  
    Mesárošová Simona D2   A 2019 166 02:39,58   13 13   2  
    Hradilková Linda D2   A 2013 169 DNF            
    Danečková Ivana J Ž B 2007 110 25:43,30 24:13,63 37 1 15 1 6
    Ivaňjuta Taras M M B 1993 15 09:50,68 09:50,62 1 1 1 15 20
    Ambrus Peter M M B 1983 14 11:15,67 10:48,10 2 2 4 14 17
    Szabo Bohúš M M B 1982 24 12:38,04 12:01,73 4 3 9 13 12
    Fatul Samuel M M B 2003 18 12:39,52 12:14,46 5 4 10 12 11
    Sasinek Michal M M B 1980 25 12:48,58 12:00,93 7 5 8 11 13
    Kalmár Martin M M B 1979 16 13:23,81 12:28,35 10 6 12 11 9
    Bertok Lukáš M M B 2003 19 13:37,27 13:10,30 11 7 14 9 7
    Sklenář Roman M M B 1978 23 13:37,96 12:35,80 12 8 13 9 8
    Fatul Stanislav M M B 1973 17 13:52,58 12:20,00 13 9 11 7 10
    Malý René M M B 1983 13 14:04,18 13:29,74 15 10 16 6 5
    Matkovič Richard M M B 1980 20 14:11,21 13:18,43 16 11 15 5 6
    Hanus Tomáš M M B 1979 21 14:33,81 13:33,52 17 12 17 5 4
    Kazarezov Vasily M M B 1975 22 16:36,58 14:59,71 26 13 19 3 2
    Ďurič Ľuboš M M B 1978 11 16:58,68 15:41,26 28 14 20 2 1
    Hradilek Ján M M B 1979 12 17:29,68 16:17,25 30 15 21 1 1
    Ďuračka Miroslav MV M B 1964 52 12:11,24 10:03,57 3 1 2 7 19
    Cích Vladimír MV M B 1958 51 12:55,39 10:07,29 8 2 3 5 18
    Husár Pavol MV M B 1969 53 13:19,71 11:28,23 9 3 6 5 15
    Orth Ján MV M B 1963 50 14:01,54 11:28,72 14 4 7 3 14
    Lanátor Július MV M B 1952 54 19:24,43 14:21,91 34 5 18 2 3
    Sovič Pavol MV M B 1969 55 22:31,11 19:22,77 36 6 22 1 1
    Toporová Ľubica Ž Ž B 1975 73 14:42,21 13:11,87 18 1 3 10 18
    Královič Barbora Ž Ž B 1986 70 14:56,02 14:43,83 19 2 7 9 14
    Krútelová Helena Ž Ž B 1981 72 15:45,96 15:04,43 23 3 8 7 13
    Černáková Danica Ž Ž B 1975 77 16:05,74 14:26,85 24 4 6 6 15
    Kamenistá Zuzana Ž Ž B 1977 71 16:32,93 15:12,80 25 5 9 5 12
    Kalmárová Lucia Ž Ž B 1979 75 17:19,58 16:16,27 29 6 12 5 9
    Havlíková Zuzana Ž Ž B 1987 76 17:30,36 17:20,28 31 7 13 3 8
    Klabníková Varunavi Ž Ž B 1979 78 19:00,92 17:51,44 33 8 14 3 7
    Danečková Mária Ž Ž B 1987 74 25:44,14 25:29,32 38 9 16 1 5
    Rodáková Mária ŽV Ž B 1965 91 15:06,23 11:54,65 20 1 1 3 20
    Hlavatá Dana ŽV Ž B 1964 90 16:51,18 13:06,39 27 2 2 2 19
    Macejaková Soňa ŽV Ž B 1956 92 22:30,37 15:32,57 35 3 11 2 10
  • 2021 Oct 17th
    2 míle Bratislava-Kuchajda 10. kolo 2021

    Dychtivosť a intenzita
    dokážu veľa vecí,
    ale iba trpezlivosť nám dáva
    skutočnú radosť.

    Sri Chinmoy

    10. kolo 2021

    Meno a priezvisko Kategórie Rok nar. Číslo Čas Hendikep Poradie celkové Poradie v kategórií Poradie pre pohár Body Pohár
    Ambrus Oliver 2 míle D M B 2009 160 12:51,55 11:09,32 7 1 4 6 17
    Bertoková Barborka 2 míle D Ž B 2008 177 15:11,92 14:04,99 19 2 4 5 17
    Kalmárová Nina D Ž B 2011 175 17:28,78 15:09,82 27 3 7 4 14
    Tyleš Roman 2 míle D M B 2015 166 19:33,43 13:29,55 33 4 16 4 5
    Hradilková Bajka 2m D Ž B 2011 164 19:44,98 17:07,97 36 5 11 2 10
    Ďuričová Natálka 2m D Ž B 2011 163 24:32,68 21:17,55 38 6 16 2 5
    Pribila Samuel D2   A 2009 174 01:05,71   1 1   12  
    Bukvová Martina D2   A 2010 176 01:06,05   2 2   11  
    Hradilková Bajka D2   A 2011 162 01:06,37   3 3   10  
    Krútel Marko D2   A 2010 165 01:06,99   4 4   9  
    Mesároš Patrik D2   A 2011 169 01:09,78   5 5   8  
    Ďuričová Natálka D2   A 2011 161 01:18,77   6 6   7  
    Daniš Lukáš D2   A 2012 173 01:20,08   7 7   6  
    Mesároš Roman D2   A 2015 170 01:28,90   8 8   5  
    Kocianová Klára D2   A 2016 178 01:37,11   9 9   5  
    Babková Bianka D2   A 2017 168 01:56,48   10 10   4  
    Mesárošová Simona D2   A 2019 171 02:42,80   11 11   3  
    Babka Michal D2   A 2019 167 02:49,34   12 12   1  
    Kamenistý Viliam ml D2   A 2016 172 DNF            
    Ivaňjuta Taras M M B 1993 13 09:53,11 09:53,05 1 1 1 16 20
    Moravčík Alexander M M B 1979 14 11:14,49 10:27,95 2 2 3 15 18
    Szabo Bohúš M M B 1982 24 12:09,43 11:34,49 3 3 6 15 15
    Búzek Branislav M M B 1997 18 12:19,80 12:19,80 5 4 10 14 11
    Fatul Samuel M M B 2003 25 12:20,14 11:55,72 6 5 7 13 14
    Gažovič Ondrej M M B 1984 21 12:56,12 12:29,89 8 6 11 11 10
    Lelkes Ivan M M B 1975 20 13:14,68 11:57,44 9 7 8 10 13
    Babka Matej M M B 1988 15 13:30,98 13:21,65 10 8 15 9 6
    Fatul Stanislav M M B 1973 26 13:38,58 12:07,55 11 9 9 9 12
    Kalmár Martin M M B 1979 19 13:39,96 12:43,38 12 10 12 7 9
    Matkovič Richard M M B 1980 22 14:11,99 13:19,17 15 11 14 6 7
    Daniš Marek M M B 1977 16 14:28,93 13:16,72 16 12 13 6 8
    Hanus Tomáš M M B 1979 23 14:41,81 13:40,97 17 13 17 4 4
    Grebeči Dalibor M M B 1977 11 17:03,37 15:38,33 25 14 21 4 1
    Pribila Martin M M B 1976 17 17:41,65 16:06,00 30 15 22 2 1
    Ďurič Ľuboš M M B 1978 12 24:33,81 22:41,80 39 16 23 1 1
    Ďuračka Miroslav MV M B 1964 51 12:13,34 10:05,30 4 1 2 6 19
    Orth Ján MV M B 1963 50 13:44,40 11:14,69 13 2 5 4 16
    Liška Milan MV M B 1961 54 17:17,55 13:54,50 26 3 18 3 3
    Roskopf Milan MV M B 1959 52 19:01,14 15:01,73 31 4 20 2 1
    Lanátor Július MV M B 1952 53 19:24,71 14:22,12 32 5 19 1 2
    Jakubíková Monika Ž Ž B 1985 71 13:58,40 13:43,06 14 1 3 10 18
    Klačanová Lucia Ž Ž B 1973 77 14:52,01 13:01,22 18 2 2 9 19
    Krútelová Helena Ž Ž B 1981 70 15:15,14 14:34,97 20 3 6 9 15
    Kamenistá Zuzana Ž Ž B 1977 74 15:49,14 14:32,54 21 4 5 7 16
    Gažovičová Tina Ž Ž B 1986 79 15:49,58 15:36,67 22 5 8 7 13
    Pavlisová Agáta Ž Ž B 1984 78 16:17,71 15:54,64 23 6 9 5 12
    Kalmárová Lucia Ž Ž B 1979 76 17:32,14 16:28,06 28 7 10 4 11
    Dlugošová Alžbeta Ž Ž B 1999 73 17:37,08 17:37,08 29 8 12 4 9
    Kubenková Zuzana Ž Ž B 1979 72 19:33,93 18:22,44 34 9 14 2 7
    Bejlina Elena Ž Ž B 1997 75 19:43,58 19:43,58 35 10 15 1 6
    Hlavatá Dana ŽV Ž B 1964 90 16:37,08 12:55,43 24 1 1 3 20
    Bachanová Renáta ŽV Ž B 1967 91 22:34,01 18:17,29 37 2 13 1 8
  • 2021 Sep 12th
    2 míle Bratislava-Kuchajda 9. kolo 2021

    Keďže je nekonečne jednoduchšie
    usmievať sa, než sa mračiť,
    ako je možné
    že sa stále neusmievam?

    Sri Chinmoy

    9. kolo 2021

    Meno a priezvisko Kategórie Rok nar. Číslo Čas Hendikep Poradie celkové Poradie v kategórií Poradie pre pohár Body Pohár
    Ambrus Oliver 2 míle D M B 2009 174 12:12,20 10:35,18 4 1 3 7 18
    Bertoková Barborka 2 míle D Ž B 2008 184 15:22,14 14:14,45 24 2 6 5 15
    Kalmárová Martina D Ž B 2009 171 16:11,51 14:43,20 29 3 9 5 12
    Kalmárová Nina D Ž B 2011 170 17:38,83 15:18,54 33 4 12 3 9
    Tyleš Roman 2 míle D M B 2015 165 19:54,49 13:44,08 37 5 19 2 2
    Ďuričová Natálka 2m D Ž B 2011 181 24:43,61 21:27,03 41 6 17 1 4
    Krútel Marko D2   A 2010 160 01:05,11   1 1   19  
    Bukvová Martina D2   A 2010 172 01:05,73   2 2   19  
    Mesároš Patrik D2   A 2011 167 01:05,73   3 3   17  
    Kováč Gregor D2   A 2014 162 01:07,99   4 4   16  
    Mašek Martin D2   A 2013 163 01:11,40   5 5   15  
    Ďuričová Natálka D2   A 2011 180 01:15,55   6 6   14  
    Daniš Lukáš D2   A 2012 179 01:16,87   7 7   13  
    Mesároš Roman D2   A 2015 166 01:17,78   8 8   12  
    Tyleš Roman D2   A 2015 164 01:20,46   9 9   11  
    Ambrus Richard D2   A 2015 173 01:21,81   10 10   11  
    Daniš Richard D2   A 2015 178 01:22,18   11 11   10  
    Kamenistý Viliam ml D2   A 2016 169 01:29,24   12 12   9  
    Szabová Soňa D2   A 2016 177 01:35,90   13 13   8  
    Tvrdoň Lukáš D2   A 2017 176 01:51,24   14 14   6  
    Tulejová Tereza D2   A 2017 161 01:52,56   15 15   5  
    Babková Bianka D2   A 2017 183 01:57,08   16 16   5  
    Babka Michal D2   A 2019 182 02:34,43   17 17   3  
    Mesárošová Simona D2   A 2019 168 02:51,99   18 18   2  
    Oláhová Jasmína D2   A 2017 175 02:58,52   19 19   1  
    Kováčová Agáta J Ž B 2004 110 15:10,52 14:51,40 23 1 10 1 11
    Sovič Daniel J M B 2007 111 DNF            
    Ivaňjuta Taras M M B 1993 20 09:43,20 09:43,14 1 1 1 18 20
    Ambrus Peter M M B 1983 16 10:58,83 10:31,95 2 2 2 17 19
    Szabo Bohúš M M B 1982 17 12:14,52 11:39,34 5 3 7 16 14
    Fatul Samuel M M B 2003 25 12:23,27 11:58,74 6 4 8 15 13
    Kundrák Vladimír M M B 1985 26 12:26,02 12:05,80 8 5 9 13 12
    Búzek Branislav M M B 1997 13 12:39,52 12:39,52 9 6 11 13 10
    Gaura Matúš M M B 1998 27 13:19,52 13:19,52 11 7 15 12 6
    Bertok Lukáš M M B 2003 22 13:20,93 12:54,50 12 8 12 10 9
    Valachovič Michal M M B 1987 12 13:39,21 13:26,10 13 9 16 9 5
    Bujnovský Branislav M M B 1979 14 13:57,46 12:59,68 15 10 13 8 8
    Fatul Stanislav M M B 1973 24 14:03,65 12:29,84 16 11 10 7 11
    Matkovič Richard M M B 1980 23 14:20,74 13:27,37 17 12 17 6 4
    Chudík Tomáš M M B 1981 15 14:28,90 13:41,20 18 13 18 5 3
    Daniš Marek M M B 1977 18 14:30,67 13:18,32 19 14 14 5 7
    Babka Matej M M B 1988 21 14:52,81 14:42,54 21 15 21 3 1
    Kováč Martin M M B 1974 11 18:33,11 16:37,12 35 16 24 2 1
    Ďurič Ľuboš M M B 1978 19 24:45,62 22:52,71 42 17 25 1 1
    Bohman Marek MV M B 1971 51 12:24,37 10:51,10 7 1 4 6 17
    Ďuračka Miroslav MV M B 1964 53 13:11,52 10:53,32 10 2 5 5 16
    Orth Ján MV M B 1963 50 13:39,87 11:10,98 14 3 6 5 15
    Sovič Pavol MV M B 1969 55 17:07,65 14:44,40 31 4 22 3 1
    Lanátor Július MV M B 1952 54 19:26,30 14:23,30 36 5 20 2 1
    Vimmer Pavel MV M B 1952 52 20:56,21 15:29,85 39 6 23 1 1
    Ambrusová Diana Ž Ž B 1981 76 12:05,78 11:33,92 3 1 1 10 20
    Klačanová Lucia Ž Ž B 1973 78 14:32,43 12:44,07 20 2 2 9 19
    Toporová Ľubica Ž Ž B 1975 73 15:06,58 13:33,75 22 3 4 9 17
    Kamenistá Zuzana Ž Ž B 1977 75 15:49,39 14:32,77 25 4 8 7 13
    Krútelová Helena Ž Ž B 1981 71 15:50,99 15:09,24 26 5 11 7 10
    Černáková Danica Ž Ž B 1975 80 15:52,81 14:15,24 27 6 7 6 14
    Gažovičová Tina Ž Ž B 1986 77 15:59,09 15:46,05 28 7 13 4 8
    Dlugošová Alžbeta Ž Ž B 1999 72 17:59,37 17:59,37 34 8 14 4 7
    Kubenková Zuzana Ž Ž B 1979 74 19:54,87 18:42,10 38 9 15 2 6
    Bobiková Lubica Ž Ž B 1980 70 21:04,08 19:58,22 40 10 16 1 5
    Hlavatá Dana ŽV Ž B 1964 90 16:53,30 13:08,04 30 1 3 2 18
    Havlíková Jana ŽV Ž B 1967 92 17:18,55 14:01,64 32 2 5 2 16
    Čikošová Darina ŽV Ž B 1965 91 DNF