Beh 2 míle Bratislava

Další závod:
Areál kúpaliska Kuchajda Bratislava

2 míľový beh v Bratislave pri Kuchajde organizuje Sri Chinmoy Marathon Team

Upcoming races

Závod 1: 7. leden
Závod 2: 11. únor
Závod 3: 17. březen
Závod 4: 21. duben
Závod 5: 5. květen
Závod 6: 30. červen
Závod 7: 7. červenec
Závod 8: 4. srpen
Závod 9: 8. září
Závod 10: 20. říjen
Závod 11: 3. listopad
Závod 12: 1. prosinec

O události

Prihláste sa na ODBER NOVINIEK a prípadných informácii o zmenách!

Súťaž o Putovný pohár Sri Chinmoy Marathon Teamu: Do tohoto pohára budú zaradení všetci bežci 2 míľového behu, rozdelení len na kategórie muži a ženy. Výsledné časy bežcov sa prepočítajú na základe koeficientov (pre zobrazenie koeficientov klikni sem) podľa roku narodenia. V každom kole sa bude rozdeľovať od 20 bodov po 1 bod za účasť. Pri rovnosti bodov rozhoduje najlepší čas v danom roku po prepočte koeficientom a potom veľkosť topánky :-). 

Vzdálenost

2 míle (3.218 km), deti cca 200m

Čas startu

  • 10:00 hod.

Startovné

  • Štartovné zdarma.

O behu

Miesto

Areál kúpaliska Kuchajda, Bratislava (prezentácia je pri volejbalovom ihrisku)

Registrácia

Registrácia prebieha priamo na mieste, pri volejbalovom ihrisku. Začína o 9:30.

Čas

štart o 10:00 hod., prezentácia od 9:30 hod.

Kategórie

deti (13 rokov a mladší), juniori, ženy, muži, veteránky, veteráni

Bodovanie

Pretekári sú bodovaní podľa počtu účastníkov v jednotlivých kategóriách. Juniori a juniorky budú v celkových výsledkoch bodovaní samostatne, už viac nie spoločne s kategóriou muži a ženy. Ak si pretekár zlepší svoj najlepší čas v roku, tak dostane plus 1 bod. Na dve účasťi bude vyhlásená "amnestia", to znamená, že na konci roka sa každému pretekárovi v celkových výsledkoch zrušia 2 mesiace s najnižším počtom bodov. Pri rovnosti bodov rozhoduje rok narodenia (u detí mladší vyhráva, u dospelých starší) a potom najlepší čas v danom roku (ak aj to bude rovnaké, tak veľkosť topánky :-)).

Previous Results

  • 2024 Feb 11th
    2 míle Bratislava-Kuchajda 2. kolo 2024

    2. kolo 2024

    Moja veselá myseľ
    dokáže pozdvihnúť
    a dokonca premeniť
    životy druhých.

    Sri Chinmoy

    Meno a priezvisko Kategórie Rok nar. Číslo Čas Hendikep Poradie celkové Poradie v kategórií Poradie pre pohár Body Pohár
    Tóth Viliam 2 míle D M B 2012 137 12:41,11 11:00,26 13 1 4 5 17
    Bajana Samuel 2 míle D M B 2012 138 14:25,71 12:31,00 26 2 17 4 4
    Bajana Daniel 2mile D M B 2014 136 16:10,54 13:13,03 40 3 23 3 1
    Kollár Viliam D M B 2011 130 24:23,49 21:41,63 62 4 40 1 1
    Mesároš Patrik D2   A 2011 132 01:09,96   1 1   6  
    Mesároš Roman D2   A 2015 133 01:12,48   2 2   5  
    Fáberová Rozália D2   A 2014 134 01:18,87   3 3   4  
    Fáberová Jasmína D2   A 2014 135 01:20,58   4 4   3  
    Oreo Darko D2   A 2019 131 02:29,96   5 5   2  
    Ambrus Samuel D2   A 2022 139 03:47,96   6 6   2  
    Kirilov Denis J M B 2010 113 14:08,61 12:51,47 23 1 20 6 1
    Kováč Adam J M B 2008 115 14:35,83 13:44,94 28 2 24 4 1
    Grobarčík Martin J M B 2008 110 14:54,24 14:02,28 33 3 29 3 1
    Kozič Marián J M B 2008 114 15:00,43 14:08,12 36 4 30 2 1
    Bukvová Martina J Ž B 2010 112 24:04,62 22:40,69 61 5 23 1 1
    Biro Andrej J M B 2007 111 DNF            
    Ivaňjuta Taras M M B 1993 12 09:49,71 09:46,88 1 1 1 27 20
    Ambrus Peter M M B 1983 22 11:20,18 10:38,01 2 2 3 26 18
    Granský Emanuel M M B 2005 8 11:46,93 11:32,08 3 3 7 24 14
    Dichťaruk Andrij M M B 1995 19 12:03,68 12:03,03 5 4 13 23 8
    Tomič Dušan M M B 1994 14 12:13,65 12:11,82 6 5 14 23 7
    Jánoš Pavol M M B 1984 1 12:32,99 11:51,65 8 6 12 21 9
    Malý René M M B 1983 24 12:33,55 11:46,83 9 7 10 21 11
    Habšuda Marián M M B 1979 3 12:34,81 11:26,80 10 8 6 19 15
    Valiček Michal M M B 1989 20 12:38,27 12:22,19 11 9 15 19 6
    Vančo Rado M M B 1994 21 12:40,27 12:38,37 12 10 18 18 3
    Tóth Július M M B 1981 10 12:43,46 11:45,44 14 11 8 16 13
    Drotován Štefan M M B 1988 16 13:10,21 12:48,80 16 12 19 15 2
    Nagy Slavomír M M B 1976 25 13:15,92 11:47,41 17 13 11 15 10
    Kalmár Martin M M B 1979 11 13:35,78 12:22,28 18 14 16 13 5
    Kravchenko Nikita M M B 1996 13 13:51,20 13:51,12 19 15 27 12 1
    Oltus Dávid M M B 1989 4 14:06,46 13:48,52 22 16 26 11 1
    Matkovič Richard M M B 1980 9 14:17,14 13:05,91 25 17 21 11 1
    Akylbek Alibek M M B 2005 2 14:51,27 14:32,55 30 18 33 9 1
    Sobol Michal M M B 1988 17 14:53,37 14:29,16 31 19 32 8 1
    Sklenár Roman M M B 1992 5 14:55,74 14:48,75 34 20 35 7 1
    Hudec Peter M M B 1980 6 15:10,26 13:54,62 37 21 28 6 1
    Gabaj Martin M M B 1977 15 15:20,99 13:45,02 38 22 25 5 1
    Ďurič Ľuboš M M B 1978 23 16:12,37 14:37,86 41 23 34 5 1
    Bedocs David M M B 2006 26 16:33,96 16:01,16 42 24 37 3 1
    Račev Roman M M B 1983 7 17:13,37 16:09,30 45 25 38 3 1
    Straka Pavol M M B 1977 18 17:39,18 15:48,81 50 26 36 2 1
    Ďuračka Miroslav MV M B 1964 43 12:30,67 10:03,76 7 1 2 6 19
    Orth Ján MV M B 1963 41 13:56,40 11:06,78 20 2 5 6 16
    Sovič Pavol MV M B 1969 44 14:01,61 11:46,53 21 3 9 5 12
    Vajda Peter MV M B 1965 45 16:10,11 13:07,05 39 4 22 4 1
    Éder Boris MV M B 1964 40 17:35,33 14:08,80 49 5 31 2 1
    Bukva Vladimír MV M B 1973 42 21:58,49 19:03,92 59 6 39 2 1
    Danečková Mária Ž Ž B 1987 67 11:56,36 11:39,45 4 1 1 19 20
    Dubská Martina Ž Ž B 1990 61 13:02,21 12:54,70 15 2 4 18 17
    Gabajová Júlia Ž Ž B 1984 68 14:15,96 13:38,38 24 3 5 16 16
    Toporová Ľubica Ž Ž B 1975 74 14:30,89 12:33,23 27 4 2 16 19
    Janušková Miriam Ž Ž B 1992 76 14:42,84 14:39,57 29 5 9 15 12
    Čierna Dominika Ž Ž B 1981 60 14:53,80 13:41,67 32 6 7 14 14
    Droščák Xénia Ž Ž B 1980 75 14:57,74 13:45,29 35 7 8 12 13
    Kamenistá Zuzana Ž Ž B 1977 63 16:41,14 14:47,71 43 8 10 11 11
    Bedocsová Martina Ž Ž B 1983 77 16:53,46 16:00,66 44 9 13 10 8
    Kalmárová Lucia Ž Ž B 1979 66 17:18,65 15:43,61 47 10 11 9 10
    Klimešová Mária Ž Ž B 1985 72 17:19,43 16:41,49 48 11 16 8 5
    Straková Katarína Ž Ž B 1979 71 17:40,18 16:03,17 51 12 14 8 7
    Fáberová Júlia Ž Ž B 1980 62 18:21,86 16:52,94 53 13 18 6 3
    Bajanová Anna Ž Ž B 1979 64 18:32,27 16:50,50 54 14 17 5 4
    Betíková Svetlana Ž Ž B 2002 65 19:31,81 19:31,81 55 15 19 4 2
    Sobolová Zuzana Ž Ž B 1990 69 21:27,46 21:15,10 57 16 21 3 1
    Dadajová Veronika Ž Ž B 1986 70 21:28,18 20:49,92 58 17 20 2 1
    Fenčáková Viktória Ž Ž B 1998 73 22:45,96 22:45,96 60 18 24 1 1
    Hlavatá Dana ŽV Ž B 1964 100 17:17,67 12:53,06 46 1 3 6 18
    Kravchenko Galina ŽV Ž B 1966 101 17:51,11 13:41,33 52 2 6 5 15
    Danišová Lucia Svetlana ŽV Ž B 1967 102 20:16,00 15:45,68 56 3 12 4 9
    Macejaková Soňa ŽV Ž B 1956 103 24:30,74 16:07,60 63 4 15 2 6
    Klishena Ludmila ŽV Ž B 1955 104 33:27,41 21:38,79 64 5 22 1 1
  • 2024 Jan 7th
    2 míle Bratislava-Kuchajda 1. kolo 2024

    1. kolo 2024

    Život je zlatá príležitosť.
    Čím skôr si to uvedomíme,
    tým lepšie.

    Sri Chinmoy

     

    Meno a priezvisko Kategórie Rok nar. Číslo Čas Hendikep Poradie celkové Poradie v kategórií Poradie pre pohár Body Pohár
    Tóth Viliam 2 míle D M B 2012 137 13:30,40 11:43,02 14 1 8 8 13
    Bajana Samuel 2 míle D M B 2012 142 15:09,24 13:08,77 28 2 18 7 3
    Kalmárová Nina D Ž B 2011 140 16:09,08 14:57,95 35 3 11 6 10
    Pisár Nikolas 2 míle D M B 2011 143 17:04,71 15:11,38 42 4 34 5 1
    Nagyová Zuzana D Ž B 2011 144 17:05,05 15:49,81 43 5 15 4 6
    Bajana Daniel 2mile D M B 2014 141 17:14,68 14:05,44 45 6 24 3 1
    Mesároš Roman 2 míle D M B 2015 132 21:02,11 16:35,30 62 7 38 2 1
    Mesároš Patrik 2 mile D M B 2011 134 24:10,46 21:30,04 68 8 43 1 1
    Mesároš Patrik D2   A 2011 133 01:04,37   1 1   7  
    Ambrus Richard D2   A 2015 138 01:05,12   2 2   6  
    Mesároš Roman D2   A 2015 131 01:09,86   3 3   5  
    Kamenistý Viliam ml D2   A 2016 136 01:17,96   4 4   4  
    Oreo Darko D2   A 2019 130 02:03,80   5 5   3  
    Mesárošová Simona D2   A 2019 135 02:04,26   6 6   2  
    Ambrus Samuel D2   A 2022 139 04:17,58   7 7   1  
    Ambrus Oliver 2 míle J M B 2009 111 11:33,40 10:42,50 3 1 3 5 18
    Horínek Samuel J M B 2010 110 15:38,27 14:12,98 31 2 25 4 1
    Kirilov Denis J M B 2010 113 16:08,74 14:40,68 34 3 28 3 1
    Kalmárová Martina J Ž B 2009 112 16:15,39 15:31,50 36 4 12 2 9
    Bukvová Martina J Ž B 2010 114 23:29,74 22:07,83 66 5 27 1 1
    Ivaňjuta Taras M M B 1993 21 10:24,58 10:21,58 1 1 2 23 19
    Šujan Maroš M M B 2004 16 11:31,00 11:23,61 2 2 6 22 15
    Ambrus Peter M M B 1983 8 11:40,92 10:57,46 4 3 4 21 17
    Uhliar Martin M M B 1980 2 12:11,40 11:10,62 5 4 5 20 16
    Tóth Július M M B 1981 4 12:32,49 11:35,30 8 5 7 19 14
    Tomič Dušan M M B 1994 12 12:46,30 12:44,38 9 6 16 18 5
    Sikaliuk Dmytro M M B 2005 17 12:53,27 12:37,03 10 7 15 17 6
    Malý René M M B 1983 11 12:59,67 12:11,33 11 8 12 16 9
    Valiček Michal M M B 1989 10 13:14,55 12:57,71 12 9 17 15 4
    Kalmár Martin M M B 1979 9 13:32,30 12:19,11 15 10 14 14 7
    Vančo Rado M M B 1994 13 13:42,68 13:40,62 16 11 22 13 1
    Nagy Slavomír M M B 1976 19 13:45,99 12:14,14 17 12 13 12 8
    Senné Anthony M M h 1998 15 13:56,71 13:56,71 1 13 23 11 1
    Suchan Filip M M B 1997 6 14:22,17 14:22,17 19 14 26 10 1
    Sklenár Roman M M B 1992 20 14:33,68 14:26,87 21 15 27 9 1
    Gaura Matúš M M B 1998 22 14:40,87 14:40,87 23 16 29 8 1
    Matkovič Richard M M B 1980 14 14:49,46 13:35,55 25 17 20 7 1
    Baranovič Martin M M B 2002 7 15:26,24 15:25,87 30 18 36 6 1
    Olgyay Rastislav M M B 1979 1 16:33,74 15:04,20 37 19 32 5 1
    Ďurič Ľuboš M M B 1978 23 16:47,08 15:09,19 38 20 33 4 1
    Račev Roman M M B 1983 5 18:20,55 17:12,32 54 21 40 3 1
    Straka Pavol M M B 1977 18 18:39,58 16:42,92 55 22 39 2 1
    Bartaloš Jozef M M B 1985 3 20:55,02 19:54,90 60 23 41 1 1
    Ďuračka Miroslav MV M B 1964 42 12:25,02 09:59,22 7 1 1 11 20
    Sovič Pavol MV M B 1969 46 14:18,05 12:00,33 18 2 11 10 10
    Bajana Oto MV M B 1966 48 14:27,71 11:50,13 20 3 9 9 12
    Orth Ján MV M B 1963 40 14:59,05 11:56,72 27 4 10 8 11
    Vajda Peter MV M B 1965 44 16:51,11 13:40,31 39 5 21 7 1
    Handlovský Andrej MV M B 1971 45 17:18,58 14:46,53 46 6 31 6 1
    Šusták Michal MV M B 1953 41 18:14,05 13:11,00 50 7 19 5 2
    Pisár Vladimír MV M B 1974 49 18:17,96 16:00,39 52 8 37 4 1
    Roskopf Milan MV M B 1959 47 19:52,81 15:17,39 58 9 35 3 1
    Lanátor Július MV M B 1952 43 20:35,71 14:41,56 59 10 30 2 1
    Bukva Vladimír MV M B 1973 50 23:33,30 20:26,18 67 11 42 1 1
    Danečková Mária Ž Ž B 1987 76 12:13,99 11:56,67 6 1 1 18 20
    Dubská Martina Ž Ž B 1990 64 13:25,37 13:17,64 13 2 5 17 16
    Toporová Ľubica Ž Ž B 1975 67 14:45,68 12:46,02 24 3 3 16 18
    Droščák Xénia Ž Ž B 1980 68 14:56,71 13:44,35 26 4 6 15 15
    Čierna Dominika Ž Ž B 1981 62 15:18,64 14:04,51 29 5 9 14 12
    Janušková Miriam Ž Ž B 1992 77 15:39,11 15:35,64 32 6 14 13 7
    Kamenistá Zuzana Ž Ž B 1977 63 15:51,90 14:04,05 33 7 8 12 13
    Lazecká Veronika Ž Ž B 1991 69 16:52,74 16:46,36 40 8 16 11 5
    Černáková Danica Ž Ž B 1975 75 16:56,02 14:38,76 41 9 10 10 11
    Kalmárová Lucia Ž Ž B 1979 66 17:06,48 15:32,56 44 10 13 9 8
    Potančoková Anna Ž Ž B 1991 65 17:42,99 17:36,29 48 11 20 8 1
    Gulai Katarína Ž Ž B 1993 61 17:49,62 17:47,69 49 12 21 7 1
    Bartoš Mária Ž Ž B 1981 73 18:16,99 16:48,46 51 13 17 6 4
    Straková Katarína Ž Ž B 1979 72 18:39,96 16:57,48 56 14 18 5 3
    Sofková Monika Ž Ž B 1985 74 19:10,86 18:28,85 57 15 22 4 1
    Kostelníková Veronika Ž Ž B 1997 60 20:55,52 20:55,52 61 16 24 3 1
    Poláčková Michaela Ž Ž B 1990 70 21:05,92 20:53,77 63 17 23 2 1
    Blašková Lenka Ž Ž B 1991 71 22:14,99 22:06,58 64 18 26 1 1
    Lelkes Lucia ŽV Ž B 1973 101 14:34,36 12:17,17 22 1 2 5 19
    Hlavatá Dana ŽV Ž B 1964 100 17:38,18 13:08,34 47 2 4 4 17
    Kravchenko Galina ŽV Ž B 1966 102 18:19,40 14:03,02 53 3 7 3 14
    Danišová Lucia Svetlana ŽV Ž B 1967 104 22:33,83 17:32,87 65 4 19 2 2
    Klishena Ludmila ŽV Ž B 1955 103 33:25,27 21:37,41 69 5 25 1 1
  • 2023 Dec 3rd
    2 míle Bratislava-Kuchajda 12. kolo 2023

    12. kolo 2023

    Život potrebuje odvahu,
    nepremožiteľnú odvahu.
    Srdce potrebuje jednotu,
    univerzálnu jednotu.

    Sri Chinmoy

     

    Meno a priezvisko Kategórie Rok nar. Číslo Čas Hendikep Poradie celkové Poradie v kategórií Poradie pre pohár Body Pohár
    Tóth Viliam 2 míle D M B 2012 138 13:25,96 11:19,75 8 1 5 9 16
    Pisár Nikolas 2 míle D M B 2011 137 15:37,84 13:33,58 24 2 15 8 6
    Nagyová Zuzana D Ž B 2011 141 15:38,37 14:13,07 25 3 6 7 15
    Bajana Samuel 2 míle D M B 2012 143 16:09,14 13:37,37 28 4 16 6 5
    Ambrus Richard 2 míle D M B 2015 140 16:34,89 12:34,03 32 5 11 5 10
    Kirilov Denis D M B 2010 139 16:44,49 14:53,39 33 6 26 4 1
    Bajana Daniel 2mile D M B 2014 142 18:02,81 14:13,90 42 7 19 3 2
    Weber Leo 2 míle D M B 2013 134 18:05,24 14:46,75 43 8 25 2 1
    Weber Patrik 2 mile D M B 2010 135 24:00,96 21:21,59 57 9 42 1 1
    Pisár Nikolas D2   A 2011 136 01:02,46   1 1   5  
    Bukvová Martina D2   A 2010 133 01:06,49   2 2   4  
    Mesároš Patrik D2   A 2011 130 01:12,37   3 3   3  
    Mesároš Roman D2   A 2015 131 01:24,87   4 4   2  
    Mesárošová Simona D2   A 2019 132 02:37,49   5 5   1  
    Lelkes Adam J M B 2007 115 12:04,18 11:22,11 2 1 6 6 15
    Ambrus Oliver 2 míle J M B 2009 113 12:13,08 11:06,44 3 2 4 5 17
    Kováč Adam J M B 2008 110 15:30,05 14:21,78 20 3 22 4 1
    Bedocs David J M B 2006 114 16:30,80 15:46,21 30 4 33 3 1
    Kalmárová Martina J Ž B 2009 111 17:14,21 16:14,12 35 5 10 2 11
    Hordienko Michailov J M B 2009 112 18:36,52 16:55,03 44 6 37 1 1
    Ivaňjuta Taras M M B 1993 18 10:41,14 10:39,54 1 1 2 18 19
    Tomič Dušan M M B 1994 17 13:03,55 13:02,84 6 2 13 17 8
    Nagy Slavomír M M B 1976 16 13:22,65 11:59,01 7 3 7 16 14
    Tóth Július M M B 1981 5 13:27,58 12:31,86 9 4 9 15 12
    Vančo Rado M M B 1994 10 14:27,55 14:26,77 13 5 23 14 1
    Hudec Peter M M B 1980 7 15:08,77 13:59,70 16 6 18 13 3
    Suchan Filip M M B 1997 2 15:13,48 15:13,48 17 7 28 12 1
    Sklenár Roman M M B 1992 4 15:16,99 15:12,59 18 8 27 11 1
    Matkovič Richard M M B 1980 14 15:30,86 14:20,11 21 9 21 10 1
    Ruža Marián M M B 1981 6 15:31,62 14:27,34 22 10 24 10 1
    Gaura Matúš M M B 1998 13 15:44,11 15:44,11 27 11 32 8 1
    Višňovský Marek M M B 2001 1 16:10,50 16:10,11 29 12 34 7 1
    Ambrus Peter M M B 1983 12 16:33,96 15:39,39 31 13 31 6 1
    Búzek Branislav M M B 1997 3 16:49,74 16:49,74 34 14 36 6 1
    Konkoľ Štefan M M B 1993 11 17:23,02 17:20,41 37 15 38 4 1
    Vosátko Lukáš M M B 1992 15 17:55,40 17:50,24 39 16 39 3 1
    Mihálik Juraj M M B 1978 8 19:50,14 18:02,91 49 17 40 2 1
    Písecký Peter M M B 1993 9 21:22,96 21:19,75 52 18 41 2 1
    Ďuračka Miroslav MV M B 1964 40 12:33,14 10:11,02 4 1 1 11 20
    Cích Vladimír MV M B 1958 41 14:19,96 11:01,40 12 2 3 10 18
    Krčmár Pavol MV M B 1973 46 14:57,14 13:04,73 14 3 14 10 7
    Bajana Oto MV M B 1966 50 14:59,37 12:22,34 15 4 8 8 13
    Sovič Pavol MV M B 1969 43 15:19,90 12:58,70 19 5 12 7 9
    Orth Ján MV M B 1963 42 15:35,58 12:32,49 23 6 10 6 11
    Murányi Pavel MV M B 1948 44 20:21,37 13:51,51 50 7 17 5 4
    Lanátor Július MV M B 1952 45 21:14,17 15:21,22 51 8 30 4 1
    Roskopf Milan MV M B 1959 47 21:23,77 16:36,33 53 9 35 3 1
    Hudec Ján MV M B 1948 48 22:31,64 15:20,20 54 10 29 2 1
    Klimek Ján MV M B 1944 49 22:42,71 14:16,46 55 11 20 1 1
    Danečková Mária Ž Ž B 1987 69 12:38,37 12:24,49 5 1 1 10 20
    Dubská Martina Ž Ž B 1990 61 13:44,87 13:39,67 10 2 4 9 17
    Hiklová Mária Ž Ž B 1988 63 13:53,04 13:41,71 11 3 5 8 16
    Kalmárová Lucia Ž Ž B 1979 65 17:22,58 15:58,44 36 4 9 8 12
    Bedocsová Martina Ž Ž B 1983 68 17:31,64 16:45,47 38 5 11 6 10
    Černáková Danica Ž Ž B 1975 67 18:00,08 15:45,93 41 6 8 5 13
    Straková Katarína Ž Ž B 1979 66 18:41,84 17:11,31 45 7 12 4 9
    Bartoš Mária Ž Ž B 1981 62 19:00,65 17:51,18 47 8 13 3 8
    Gulai Katarína Ž Ž B 1993 60 19:02,34 19:01,65 48 9 14 2 7
    Weber Lucia Ž Ž B 1980 64 24:00,30 22:04,07 56 10 15 1 6
    Lelkes Lucia ŽV Ž B 1973 103 15:38,87 13:21,79 26 1 2 5 19
    Hlavatá Dana ŽV Ž B 1964 100 17:58,71 13:35,40 40 2 3 4 18
    Kravchenko Galina ŽV Ž B 1966 102 18:50,87 14:39,48 46 3 7 3 14
    Macejaková Soňa ŽV Ž B 1956 104 34:02,74 22:46,18 58 4 17 2 4
    Klishena Ludmila ŽV Ž B 1955 101 34:27,84 22:40,43 59 5 16 1 5