Beh 2 míle Bratislava
2 míľový beh v Bratislave pri Kuchajde organizuje Sri Chinmoy Marathon Team
Upcoming races
O události
Prihláste sa na ODBER NOVINIEK a prípadných informácii o zmenách!
Súťaž o Putovný pohár Sri Chinmoy Marathon Teamu: Do tohoto pohára budú zaradení všetci bežci 2 míľového behu, rozdelení len na kategórie muži a ženy. Výsledné časy bežcov sa prepočítajú na základe koeficientov (pre zobrazenie koeficientov klikni sem) podľa roku narodenia. V každom kole sa bude rozdeľovať od 20 bodov po 1 bod za účasť. Pri rovnosti bodov rozhoduje najlepší čas v danom roku po prepočte koeficientom a potom veľkosť topánky :-).
Vzdálenost
2 míle (3.218 km), deti cca 200m
Čas startu
- 10:00 hod.
Startovné
- Štartovné zdarma.
O behu
Miesto
Areál kúpaliska Kuchajda, Bratislava (prezentácia je pri volejbalovom ihrisku)
Registrácia
Registrácia prebieha priamo na mieste, pri volejbalovom ihrisku. Začína o 9:30.
Čas
štart o 10:00 hod., prezentácia od 9:30 hod.
Kategórie
deti (13 rokov a mladší), juniori, ženy, muži, veteránky, veteráni
Bodovanie
Pretekári sú bodovaní podľa počtu účastníkov v jednotlivých kategóriách. Juniori a juniorky budú v celkových výsledkoch bodovaní samostatne, už viac nie spoločne s kategóriou muži a ženy. Ak si pretekár zlepší svoj najlepší čas v roku, tak dostane plus 1 bod. Na dve účasťi bude vyhlásená "amnestia", to znamená, že na konci roka sa každému pretekárovi v celkových výsledkoch zrušia 2 mesiace s najnižším počtom bodov. Pri rovnosti bodov rozhoduje rok narodenia (u detí mladší vyhráva, u dospelých starší) a potom najlepší čas v danom roku (ak aj to bude rovnaké, tak veľkosť topánky :-)).
Previous Results
-
2024 Jun 30th2 míle Bratislava-Kuchajda 6. kolo 2024Výsledky (PDF ke stažení)Kuchajda6kolo2024.xlsx 18.25 KBCelkové poradie a pohár 2024.xlsx 43.03 KBFotky ze závodu
Ak ťa postihnú ťažkosti,
jednoducho ich zažeň
svojim úsmevom.Sri Chinmoy
Meno a priezvisko Kategórie Rok nar. Číslo Čas Hendikep Poradie celkové Poradie v kategórií Poradie pre pohár Body Pohár Tóth Viliam 2 míle D M B 2012 133 12:08,93 10:32,35 6 1 3 4 18 Bajana Samuel 2 míle D M B 2012 140 14:12,40 12:19,46 23 2 10 3 11 Bajana Daniel 2mile D M B 2014 142 16:36,83 13:34,51 42 3 20 2 1 Gordienko Andrej D M B 2011 146 16:53,61 15:01,50 45 4 31 1 1 Tóth Nikolas D2 A 2011 152 00:54,99 1 1 22 Gažovič Karol D2 A 2013 138 00:56,11 2 2 20 Bajana Daniel D2 A 2014 141 00:58,00 3 3 19 Kaliská Katarína D2 A 2014 148 01:00,99 4 4 19 Kupcová Amy D2 A 2012 135 01:01,96 5 5 17 Mesároš Roman D2 A 2015 131 01:04,49 6 6 17 Račev Andrej D2 A 2014 150 01:07,30 7 7 16 Kupcová Sára D2 A 2015 134 01:07,62 8 8 14 Behon Ivan D2 A 2014 145 01:09,14 9 9 13 Mesároš Patrik D2 A 2011 132 01:14,33 10 10 12 Krištof Jakub D2 A 2015 137 01:15,20 11 11 11 Kamenistý Viliam ml D2 A 2016 147 01:15,68 12 12 11 Tóthová Lenka D2 A 2017 151 01:16,55 13 13 10 Hupková Natália D2 A 2016 153 01:21,27 14 14 8 Krištofová Dorota D2 A 2018 136 01:24,64 15 15 7 Mesárošová Simona D2 A 2019 130 01:32,00 16 16 6 Hupka Alexander D2 A 2012 154 01:33,52 17 17 5 Mikluš Teodor D2 A 2018 144 01:40,18 18 18 4 Oreo Darko D2 A 2019 149 01:51,37 19 19 4 Gulai Viktória D2 A 2020 139 02:29,00 20 20 3 Pokorná Zoe D2 A 2021 155 02:54,74 21 21 1 Morvay Ryan D2 A 2018 143 DNF Grobarčík Martin J M B 2008 111 13:06,84 12:21,12 10 1 11 5 10 Kirilov Denis J M B 2010 110 13:21,81 12:08,93 12 2 9 4 12 Olle Katarína J Ž B 2008 113 13:53,02 13:25,53 18 3 7 2 14 Gordienko Michal J M B 2009 112 21:13,24 19:39,78 60 4 39 1 1 Ivaňjuta Taras M M B 1993 25 09:55,84 09:52,98 1 1 1 24 20 Belovič Tomáš M M B 1988 14 10:32,40 10:15,26 2 2 2 23 19 Sarka Jakub M M B 1988 9 11:49,08 11:29,86 3 3 7 23 14 Tóth Július M M B 1981 8 12:15,71 11:19,80 7 4 5 21 16 Tomič Dušan M M B 1994 23 12:26,24 12:24,37 8 5 12 20 9 Vančo Rado M M B 1994 18 13:02,96 13:01,00 9 6 13 19 8 Csiba Martin M M B 2003 6 13:31,46 13:28,30 14 7 18 18 3 Lelkes Ivan M M B 1975 22 13:31,93 11:55,88 15 8 8 18 13 Sklenár Roman M M B 1992 15 13:32,78 13:26,44 16 9 17 17 4 Oltus Dávid M M B 1989 3 13:49,40 13:31,82 17 10 19 15 2 Borovský Jaroslav M M B 1988 1 13:58,75 13:36,02 19 11 21 14 1 Gažovič Ondrej M M B 1984 11 14:02,87 13:16,60 20 12 15 13 6 Búzek Branislav M M B 1997 12 14:06,58 14:06,58 21 13 27 12 1 Husár Peter M M B 1982 10 14:16,36 13:17,27 25 14 16 12 5 Dolník Miroslav M M B 2006 2 14:16,65 13:48,38 26 15 23 10 1 Hudec Peter M M B 1980 19 15:10,05 13:54,42 31 16 24 9 1 Konkoľ Štefan M M B 1993 20 15:26,99 15:22,54 33 17 32 8 1 Liška Štefan M M B 1978 7 15:36,18 14:05,18 34 18 25 7 1 Matkovič Richard M M B 1980 17 15:57,01 14:37,48 35 19 29 6 1 Tanoira Lukas M M B 1988 13 16:25,21 15:58,51 40 20 34 5 1 Račev Roman M M B 1983 16 17:39,52 16:33,83 48 21 35 4 1 Písecký Peter M M B 1993 21 18:43,58 18:38,19 54 22 37 4 1 Hanzalík Jozef M M B 1975 4 19:20,05 17:02,82 56 23 36 2 1 Mihálik Juraj M M B 1978 24 21:18,71 19:14,42 61 24 38 1 1 Keszei Sebastián M M B 2001 5 DNF Bajana Oto MV M B 1966 44 13:19,58 10:54,38 11 1 4 9 17 Orth Ján MV M B 1963 41 14:13,87 11:20,71 24 2 6 7 15 Kaliský Róbert MV M B 1974 47 16:07,51 14:06,28 38 3 26 7 1 Handlovský Andrej MV M B 1971 40 16:09,58 13:47,63 39 4 22 5 1 Liška Milan MV M B 1961 43 16:52,34 13:12,86 44 5 14 5 7 Kamenistý Viliam MV M B 1969 46 17:42,42 14:51,90 50 6 30 3 1 Petržel Viktor MV M B 1961 42 18:16,20 14:18,54 53 7 28 3 1 Lanátor Július MV M B 1952 45 21:43,34 15:29,80 62 8 33 1 1 Boffo Eugenia Ž Ž B 1992 68 11:57,34 11:54,69 4 1 2 21 19 Danečková Mária Ž Ž B 1987 80 11:58,78 11:41,82 5 2 1 20 20 Ličková Magdaléna Ž Ž B 1992 60 13:28,36 13:25,37 13 3 6 20 15 Čierna Dominika Ž Ž B 1981 73 14:11,93 13:03,18 22 4 5 19 16 Kocianová Mária Ž Ž B 1993 77 14:28,17 14:26,61 27 5 11 18 10 Janušková Miriam Ž Ž B 1992 78 14:30,05 14:26,83 28 6 12 17 9 Noskovičová Michaela Ž Ž B 1990 75 14:39,49 14:31,05 29 7 13 15 8 Fetaiová Petra Ž Ž B 1976 71 14:47,34 12:57,13 30 8 4 15 17 Kamenistá Zuzana Ž Ž B 1977 74 16:00,65 14:11,81 36 9 9 13 12 Khurrm Silvia Ž Ž B 1979 67 16:04,62 14:36,36 37 10 14 12 7 Gulai Katarína Ž Ž B 1993 66 16:27,34 16:25,56 41 11 17 12 4 Černáková Danica Ž Ž B 1975 76 16:41,46 14:26,16 43 12 10 10 11 Morvayová Veronika Ž Ž B 1987 69 16:56,77 16:32,77 46 13 18 9 3 Gažovičová Tina Ž Ž B 1986 65 17:26,46 16:55,38 47 14 20 8 1 Talandová Lenka Ž Ž B 1984 72 17:42,11 16:55,48 49 15 21 7 1 Olle Marta Ž Ž B 1977 79 19:01,81 16:52,44 55 16 19 6 2 Dudášová Lucia Ž Ž B 1982 64 19:49,99 18:37,52 57 17 23 5 1 Brodová Alica Ž Ž B 1997 61 20:00,58 20:00,58 58 18 24 4 1 Dudášová Natália Ž Ž B 2004 63 22:24,78 22:24,24 63 19 26 3 1 Mikluš Ivana Ž Ž B 1990 70 22:42,43 22:29,35 64 20 27 2 1 Keszeiová Janka Ž Ž B 1978 62 26:05,30 23:25,01 66 21 28 1 1 Lelkes Lucia ŽV Ž B 1973 104 15:17,30 12:53,38 32 1 3 6 18 Kravchenko Galina ŽV Ž B 1966 103 18:02,46 13:50,03 51 2 8 5 13 Stránska Miroslava ŽV Ž B 1970 101 18:03,87 14:38,37 52 3 15 4 6 Slováková Magdaléna ŽV Ž B 1972 100 20:57,52 17:26,51 59 4 22 3 1 Macejaková Soňa ŽV Ž B 1956 105 23:57,08 15:45,45 65 5 16 3 5 Klishena Ludmila ŽV Ž B 1955 102 31:49,11 20:35,19 67 6 25 2 1 -
2024 May 5th2 míle Bratislava-Kuchajda 5. kolo 2024Výsledky (PDF ke stažení)Kuchajda5kolo2024.xlsx 17.82 KBCelkové poradie a pohár 2024.xlsx 38.62 KBFotky ze závodu
Ak stratíme veselosť,
nesieme si na pleciach mŕtveho slona.Sri Chinmoy
Meno a priezvisko Kategórie Rok nar. Číslo Čas Hendikep Poradie celkové Poradie v kategórií Poradie pre pohár Body Pohár Tóth Viliam 2 míle D M B 2012 144 11:52,34 10:17,95 4 1 3 6 18 Margetin Matúš D M B 2012 145 13:58,65 12:07,53 18 2 13 4 8 Bajana Samuel 2 míle D M B 2012 148 13:59,55 12:08,31 20 3 14 4 7 Ambrus Richard 2 míle D M B 2015 131 14:45,95 11:38,66 28 4 11 3 10 Bajana Daniel 2mile D M B 2014 147 15:04,61 12:19,16 31 5 16 1 5 Tóth Nikolas D2 A 2011 137 00:57,78 1 1 20 Kaliská Katarína D2 A 2014 152 01:02,62 2 2 20 Mesároš Roman D2 A 2015 141 01:04,96 3 3 19 Behon Ivan D2 A 2014 139 01:06,77 4 4 18 Mesároš Patrik D2 A 2011 142 01:11,18 5 5 16 Szabová Soňa D2 A 2016 132 01:11,99 6 6 16 Fáberová Rozália D2 A 2014 153 01:16,30 7 7 15 Ondrejka Krištof D2 A 2018 149 01:21,24 8 8 13 Kamenistý Viliam ml D2 A 2016 150 01:32,02 9 9 12 Ďurič Matúš D2 A 2014 146 01:34,14 10 10 11 Tóthová Lenka D2 A 2017 136 01:46,34 11 11 10 Šalková Sofia D2 A 2017 133 01:48,27 12 12 9 Kučera Michal D2 A 2017 138 01:57,05 13 13 8 Mesárošová Simona D2 A 2019 140 01:57,30 14 14 7 Šalko Peter D2 A 2020 134 01:57,55 15 15 6 Karla Tadeáš D2 A 2018 151 01:58,48 16 16 5 Dobšovič Ľuboš D2 A 2015 155 01:58,93 17 17 4 Oreo Darko D2 A 2019 143 02:39,11 18 18 3 Gulai Viktória D2 A 2020 135 03:47,55 19 19 2 Ambrus Samuel D2 A 2022 130 04:22,09 20 20 1 Fáberová Jasmína D2 A 2014 154 DNF Ambrus Oliver 2 míle J M B 2009 110 11:01,87 10:13,29 1 1 2 6 19 Beťko Juraj J M B 2010 111 12:00,27 10:54,80 6 2 7 5 14 Grobarčík Martin J M B 2008 112 13:21,11 12:34,57 11 3 17 4 4 Olle Katarína J Ž B 2008 114 14:12,96 13:44,81 24 4 8 3 13 Kováč Adam J M B 2008 115 14:13,21 13:23,64 25 5 23 2 1 Kaliská Barbora J Ž B 2010 113 16:45,36 15:46,95 43 6 14 2 7 Ambrus Peter M M B 1983 1 11:14,78 10:32,94 2 1 4 19 17 Kelemen Robert M M B 1979 3 11:50,34 10:46,34 3 2 5 19 16 Tóth Július M M B 1981 4 11:56,14 11:01,71 5 3 8 18 13 Tomič Dušan M M B 1994 10 12:19,55 12:17,70 7 4 15 16 6 Vančo Rado M M B 1994 5 12:38,30 12:36,40 9 5 18 15 3 Malý René M M B 1983 19 12:48,05 12:00,43 10 6 12 14 9 Karla Viliam M M B 1988 13 13:28,33 13:06,42 12 7 22 13 1 Sklenár Roman M M B 1992 15 13:39,08 13:32,69 15 8 24 13 1 Szabo Bohúš M M B 1982 9 13:39,46 12:42,92 16 9 19 11 2 Matkovič Richard M M B 1980 14 13:59,18 12:49,44 19 10 20 11 1 Oltus Dávid M M B 1989 2 14:03,05 13:45,18 21 11 26 9 1 Gaura Matúš M M B 1998 17 14:59,46 14:59,46 29 12 32 8 1 Margetin Martin M M B 1981 7 15:03,68 13:55,00 30 13 27 7 1 Ďurič Ľuboš M M B 1978 8 15:40,05 14:08,68 33 14 28 6 1 Grígel Matej M M B 1994 16 15:44,58 15:42,22 34 15 36 5 1 Višňovský Marek M M B 2001 6 15:52,49 15:52,49 35 16 37 4 1 Straka Pavol M M B 1977 12 16:27,14 14:44,28 40 17 30 4 1 Račev Roman M M B 1983 11 17:04,87 16:01,33 46 18 38 3 1 Písecký Peter M M B 1993 18 19:15,40 19:09,85 54 19 40 1 1 Ďuračka Miroslav MV M B 1964 44 12:34,43 10:06,79 8 1 1 12 20 Bajana Oto MV M B 1966 50 13:33,27 11:05,58 13 2 9 12 12 Štefanec Ivan MV M B 1961 41 13:54,96 10:53,94 17 3 6 10 15 Orth Ján MV M B 1963 40 14:07,05 11:15,27 22 4 10 9 11 Vajda Peter MV M B 1965 47 16:01,24 12:59,85 37 5 21 9 1 Kamenistý Viliam MV M B 1969 49 16:56,84 14:13,64 44 6 29 8 1 Liška Milan MV M B 1961 45 17:17,99 13:32,95 47 7 25 6 1 Roskopf Milan MV M B 1959 51 19:52,96 15:17,51 55 8 34 5 1 Petržel Viktor MV M B 1961 42 19:53,43 15:34,69 56 9 35 4 1 Bukva Vladimír MV M B 1973 46 20:10,96 17:30,63 57 10 39 4 1 Lanátor Július MV M B 1952 48 20:43,92 14:47,41 59 11 31 2 1 Klimek Ján MV M B 1944 43 24:53,65 15:16,80 62 12 33 1 1 Ličková Magdaléna Ž Ž B 1992 60 13:35,81 13:32,79 14 1 7 15 14 Malá Toporová Ľubica Ž Ž B 1975 74 14:07,78 12:13,24 23 2 1 15 20 Čierna Dominika Ž Ž B 1981 64 14:13,46 13:04,59 26 3 4 13 17 Fetaiová Petra Ž Ž B 1976 65 15:18,93 13:24,80 32 4 6 12 15 Kamenistá Zuzana Ž Ž B 1977 67 15:53,27 14:05,26 36 5 9 11 12 Chmil Ludmila Ž Ž B 1986 63 16:08,02 15:39,27 38 6 13 10 8 Černáková Danica Ž Ž B 1975 70 16:20,33 14:07,89 39 7 10 10 11 Straková Katarína Ž Ž B 1979 68 16:27,46 14:57,11 41 8 12 9 9 Gulai Katarína Ž Ž B 1993 61 16:43,37 16:41,56 42 9 17 7 4 Fáberová Júlia Ž Ž B 1980 69 17:41,99 16:16,29 49 10 16 6 5 Sofková Monika Ž Ž B 1985 73 18:14,46 17:34,51 51 11 19 6 2 Rosienko Tetiana Ž Ž B 1987 62 18:49,90 18:23,23 52 12 20 4 1 Bajanová Anna Ž Ž B 1979 66 19:10,21 17:24,97 53 13 18 3 3 Bordáčová Veronika Ž Ž B 1985 72 21:14,92 20:28,39 60 14 22 2 1 Klabníková Varunavi Ž Ž B 1979 71 22:13,93 20:11,88 61 15 21 1 1 Lelkes Lucia ŽV Ž B 1973 102 14:44,49 12:25,71 27 1 2 6 19 Hlavatá Dana ŽV Ž B 1964 100 17:00,65 12:40,38 45 2 3 6 18 Kravchenko Galina ŽV Ž B 1966 103 17:24,96 13:21,28 48 3 5 4 16 Stranská Miroslava ŽV Ž B 1970 101 18:06,30 14:40,34 50 4 11 4 10 Danišová Lucia Svetlana ŽV Ž B 1967 105 20:38,05 16:02,83 58 5 15 2 6 Klishena Ludmila ŽV Ž B 1955 104 33:05,43 21:24,57 63 6 23 2 1 -
2024 Apr 21st2 míle Bratislava-Kuchajda 4. kolo 2024Výsledky (PDF ke stažení)Kuchajda4kolo2024.xlsx 17.74 KBCelkové poradie a pohár 2024.xlsx 34.96 KBFotky ze závodu
Dokonalé šťastie
rovná sa
nadšenie
mínus
očakávanie.Sri Chinmoy
Meno a priezvisko Kategórie Rok nar. Číslo Čas Hendikep Poradie celkové Poradie v kategórií Poradie pre pohár Body Pohár Tóth Viliam 2 míle D M B 2012 142 12:17,89 10:40,12 8 1 6 5 15 Bajana Samuel 2 míle D M B 2012 147 14:08,40 12:15,99 24 2 17 4 4 Ambrus Richard 2 míle D M B 2015 130 14:50,52 11:42,26 30 3 13 3 8 Bajana Daniel 2mile D M B 2014 146 14:59,81 12:15,23 35 4 16 2 5 Mesároš Roman D2 A 2015 135 01:07,14 1 1 18 Kaliská Katarína D2 A 2014 141 01:08,08 2 2 16 Mesároš Patrik D2 A 2011 134 01:11,78 3 3 15 Račev Andrej D2 A 2014 150 01:13,93 4 4 14 Behon Ivan D2 A 2014 133 01:14,86 5 5 13 Szabová Soňa D2 A 2016 148 01:15,52 6 6 13 Fáberová Rozália D2 A 2014 143 01:17,02 7 7 12 Fáberová Jasmína D2 A 2014 144 01:17,42 8 8 10 Kocianová Klára D2 A 2016 138 01:19,65 9 9 9 Kocianová Júlia D2 A 2018 137 01:37,58 10 10 8 Babka Michal D2 A 2019 145 01:38,71 11 11 7 Mesárošová Simona D2 A 2019 136 01:41,30 12 12 6 Szabová Alica D2 A 2019 149 01:51,49 13 13 6 Kocian Tobiáš D2 A 2019 139 02:24,62 14 14 4 Gulai Viktória D2 A 2020 132 03:24,84 15 15 3 Ambrus Samuel D2 A 2022 131 04:01,14 16 16 2 Valičková Rút D2 A 2021 140 04:12,30 17 17 1 Ambrus Oliver 2 míle J M B 2009 110 10:56,15 10:07,99 3 1 3 7 18 Grobarčík Martin J M B 2008 112 13:09,96 12:24,06 17 2 22 6 1 Kirilov Denis J M B 2010 111 13:33,49 12:19,54 18 3 18 5 3 Olle Katarína J Ž B 2008 114 13:50,61 13:23,20 22 4 9 4 12 Kováč Adam J M B 2008 115 13:50,84 13:02,57 23 5 23 3 1 Šuleková Ema J Ž B 2008 113 21:59,30 21:15,76 64 6 24 1 1 Ivaňjuta Taras M M B 1993 12 09:38,05 09:35,28 1 1 1 22 20 Jablokov Alexander M M B 1991 3 10:01,55 09:54,63 2 2 2 20 19 Ambrus Peter M M B 1983 2 11:08,78 10:27,32 4 3 5 20 16 Kocian Miroslav M M B 1987 16 11:45,92 11:22,06 5 4 9 18 12 Sarka Jakub M M B 1988 9 11:50,58 11:31,32 6 5 11 17 10 Kelemen Robert M M B 1979 1 11:58,58 10:53,84 7 6 7 17 14 Tóth Július M M B 1981 7 12:20,17 11:23,92 9 7 10 16 11 Malý René M M B 1983 18 12:34,21 11:47,45 12 8 14 14 7 Valiček Michal M M B 1989 6 12:38,93 12:22,84 13 9 20 13 1 Tengeri Róland M M B 1985 8 13:00,20 12:22,83 15 10 19 12 2 Kalmár Martin M M B 1979 11 13:36,46 12:22,90 19 11 21 11 1 Matkovič Richard M M B 1980 4 14:13,65 13:02,71 27 12 24 10 1 Gaura Matúš M M B 1998 21 14:52,65 14:52,65 32 13 34 9 1 Husár Peter M M B 1982 15 14:53,95 13:52,27 34 14 28 9 1 Éder Marcel M M B 1993 20 15:10,43 15:06,06 37 15 37 7 1 Ďurič Ľuboš M M B 1978 5 15:23,89 13:54,09 39 16 29 7 1 Babka Matej M M B 1988 13 15:27,87 15:02,72 40 17 36 6 1 Machata Peter M M B 1987 14 16:32,55 15:59,00 44 18 38 4 1 Račev Roman M M B 1983 17 17:37,68 16:32,10 53 19 39 3 1 Mihálik Juraj M M B 1978 19 20:34,30 18:34,33 60 20 41 2 1 Vosátko Lukáš M M B 1992 10 21:14,46 21:04,52 62 21 42 1 1 Ďuračka Miroslav MV M B 1964 45 12:42,43 10:13,22 14 1 4 13 17 Bajana Oto MV M B 1966 51 13:43,20 11:13,71 20 2 8 13 13 Sovič Pavol MV M B 1969 43 13:47,49 11:34,68 21 3 12 11 9 Orth Ján MV M B 1963 40 14:51,33 11:50,57 31 4 15 10 6 Mikluš Marián MV M B 1972 42 15:15,90 13:08,22 38 5 25 9 1 Handlovský Andrej MV M B 1971 49 15:48,99 13:30,06 41 6 27 9 1 Vajda Peter MV M B 1965 52 16:20,81 13:15,73 42 7 26 7 1 Éder Boris MV M B 1964 46 17:18,68 13:55,41 50 8 30 7 1 Petržel Viktor MV M B 1961 44 18:52,02 14:46,60 57 9 33 5 1 Roskopf Milan MV M B 1959 50 18:52,52 14:31,02 58 10 31 5 1 Bukva Vladimír MV M B 1973 41 20:25,62 17:43,35 59 11 40 4 1 Lanátor Július MV M B 1952 48 20:59,52 14:58,54 61 12 35 2 1 Klimek Ján MV M B 1944 47 23:45,78 14:35,14 65 13 32 2 1 Miklušová Tamara Ž Ž B 2002 60 12:30,42 12:30,42 10 1 3 15 18 Danečková Mária Ž Ž B 1987 67 12:33,11 12:15,34 11 2 1 14 20 Hiklová Mária Ž Ž B 1988 64 13:01,02 12:46,73 16 3 5 14 16 Malá Toporová Ľubica Ž Ž B 1975 73 14:10,33 12:15,45 25 4 2 13 19 Čierna Dominika Ž Ž B 1981 62 14:13,37 13:04,50 26 5 7 12 14 Janušková Miriam Ž Ž B 1992 74 14:42,14 14:38,88 28 6 12 11 9 Kocianová Mária Ž Ž B 1993 63 14:48,55 14:46,95 29 7 13 9 8 Droščák Xénia Ž Ž B 1980 72 15:00,74 13:48,05 36 8 10 8 11 Černáková Danica Ž Ž B 1975 71 16:28,71 14:15,14 43 9 11 8 10 Straková Katarína Ž Ž B 1979 69 16:33,08 15:02,21 45 10 15 7 6 Klimešová Mária Ž Ž B 1985 68 16:33,81 15:57,54 46 11 19 6 2 Gulai Katarína Ž Ž B 1993 61 16:40,55 16:38,75 47 12 21 5 1 Kalmárová Lucia Ž Ž B 1979 66 16:42,40 15:10,68 48 13 17 4 4 Fáberová Júlia Ž Ž B 1980 65 17:21,02 15:57,01 51 14 18 3 3 Sofková Monika Ž Ž B 1985 70 18:25,99 17:45,62 55 15 23 2 1 Lelkes Lucia ŽV Ž B 1973 104 14:53,37 12:33,20 33 1 4 8 17 Hlavatá Dana ŽV Ž B 1964 102 17:10,33 12:47,60 49 2 6 7 15 Kravchenko Galina ŽV Ž B 1966 106 17:24,93 13:21,25 52 3 8 6 13 Miklušová Dagmar ŽV Ž B 1973 101 17:47,54 15:00,04 54 4 14 5 7 Stranská Miroslava ŽV Ž B 1970 100 18:42,61 15:09,76 56 5 16 4 5 Danišová Lucia Svetlana ŽV Ž B 1967 107 21:34,58 16:46,79 63 6 22 3 1 Macejaková Soňa ŽV Ž B 1956 105 24:16,37 15:58,15 66 7 20 3 1 Klishena Ludmila ŽV Ž B 1955 103 33:14,24 21:30,27 67 8 25 2 1